کیم کارداشیان در تعطیلات رویایی من یک بیکینی سفید شفاف پوشید

بینندگان چشم عقابی ممکن است متوجه شده باشند که در تصاویر ساحل، موهای کیم کارداشیان به طور قابل توجهی روشن تر از موهای عسلی است که او به تازگی معرفی کرده است، که نشان می دهد این یک پست برگشتی است. همانطور که کیم فاش کرد کارداشیان ها، او از هر دقیقه اضافی برای ذخیره محتوای رسانه های اجتماعی استفاده می کند، بنابراین البته او یک یا دو عکس اضافی در این ساحل زیبا انجام داد. فقط امیدوارم او ضد آفتاب اضافی هم داشته باشد، زیرا هیچ راهی وجود ندارد که مناطق حساس او در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت شود، درست است؟ اول ایمنی، مردم اول سلامت و ایمنی هیدراته بمانید. یکی برای این زن یک نارگیل با نی در آن بیاورد.

منبع

کیم کارداشیان، کارآفرین و دانشجوی میلیاردر حقوق، یک بیکینی جسورانه شفاف پوشید که باعث شد به این فکر کنم که آیا حتی ضد آب است یا خیر. منظورم این است که فقط به این عکس هایی که او از یک ساحل ایده آل ارسال کرده است نگاه کنید:

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کارداشیان واقعاً بی آزار در اینستاگرام نوشت: «نکات زندگی – به شما». خیلی درسته کیمبرلی و این کلمات عاقلانه خیلی بهتر از نکته زندگی قبلی او بر روی بالش تزئینی یا برچسب سپر می‌آید: «من بهترین توصیه را برای زنان و تجارت دارم: الاغ لعنتی خود را بلند کنید و کار کنید. به نظر می رسد این روزها هیچ کس نمی خواهد کار کند. شما باید اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که می خواهند کار کنند. یک محیط کاری خوب داشته باشید که در آن همه عاشق کاری باشند که انجام می دهند زیرا شما یک زندگی دارید. بدون محیط های کاری سمی… حاضر شوید و کار را انجام دهید.»

زن کاملاً خیس شده است! این قطعاً رابطهی است، و ما تقریباً مطمئن هستیم که او این دو تکه را خودش برای خط تولید Skims خود طراحی کرده است، اما خیلی نازک است. من حدس می‌زنم که کمتر برای شنا در اقیانوس و بیشتر برای ژست گرفتن روی شن‌ها، که ما دریافت می‌کنیم، در نظر گرفته شده است. بازاری برای آن وجود دارد. با این حال، زمانی را به یاد می آورید که خواهر کیم، Khloé مجبور شد توضیح دهد که اکثر مردم فاق پهن تر از تمبر پستی دارند؟ شاید Khlo بتواند در مورد “آسترش” نیز به او صحبت کند.