کیم کارداشیان درباره شب باردار شدنش به کودک 9 ساله نورث وست گفت

کیم در طول این اپیزود به نورث گفت: «نورتی، من اولیویه را از قبل از کودکی می‌شناختم و او این لباس آبی را که بابا برای من می‌خواست به بابا داد. مردم. “سال قبل از تولد تو تولد من بود و من آن لباس را پوشیدم و باردار شدم و تو همان شبی که من آن لباس را پوشیدم به شکم من رفتی.” او ادامه داد: “بنابراین، اولیویه ممکن است با دلیل حضور شما در این سیاره ارتباط کمی داشته باشد.”

نگران نباش، اولیویه! معلومه که حالش خوبه هر کس دانستن
منبع

کاین وست و کیم کارداشیان در 22 اکتبر 2012 در شهر نیویورک در مراسم جشن فرشته شرکت کردند.

تئو وارگو

کیم کارداشیان در واقع اولین کسی نیست که این داستان را تعریف می کند. مدیر خلاق Balmain همچنین این واقعیت جالب را در خلال پرسش و پاسخ سال 2016 برای اپلیکیشن کیم کارداشیان به اشتراک گذاشت. “فکر می کنم اولی [dress] که من برای او درست کردم، لباس مجردی نبود، یک لباس بلند و آبی برقی بود که کانیه درخواست کرده بود.” پالایشگاه 29. و می‌دانی شگفت‌انگیزترین چیز در مورد این لباس چیست که – نمی‌دانم می‌توانم آن را بگویم یا نه، اما می‌خواهم بگویم، متاسفم کیم، می‌خواهم بگویم – شبی است که در آن شمال تصور شد.»

کیم کارداشیان و همسر سابق کانیه وست در ژوئن 2013 به دختر بزرگ خود خوش آمد گفتند و سه فرزند دیگر را با هم دارند: سنت شش ساله، شیکاگوی چهار ساله و Psalm سه ساله. هشت ماه قبل از تولد نورث، کانیه یک لباس بسیار خاص برای کیم انتخاب کرد تا در 22 اکتبر – یک روز پس از تولد 32 سالگی بنیانگذار SKIMS، در مراسم فرشته بال 2012 در شهر نیویورک بپوشد.

در هر صورت، کیم کارداشیان اخیراً به دختر نه ساله‌اش، نورث وست، شبی را هدیه داد که در جریان بازدید از طراح اولیویه روستینگ در پاریس، باردار شد. در آخرین قسمت از کارداشیان ها، که در 23 نوامبر پخش شد، ستاره واقعیت به دخترش گفت که یکی از لباس های Rousteing دلیلی است که نورث امروز با ما است.

اگر یک داستان وجود داشته باشد که هر نه ساله ای بخواهد بشنود، این تصور آنهاست… اینطور نیست؟