کیم کارداشیان درباره تاثیر مد کانیه و نحوه حرکت او صحبت کرد

دیمیتریوس کامبوریس/گتی ایماژمنبع

یک دهه بعد، کارداشیان برای ورود به Met، یا کمک به او برای کشف سبک خود، نیازی به همسر سابقش ندارد. یک قسمت اخیر از کارداشیان ها در Hulu متوجه می‌شود که هر پنج خواهر و مادرشان کریس جنر به مراسم Met Ball در سال 2022 رفته‌اند و بنیانگذار Skims به نحوه تکامل لباس‌ها و سفر شخصی‌اش فکر می‌کند.

تقریباً مسلم است که رابطه او با کانیه وست به کیم کارداشیان کمک کرد تا به چهره‌ای که امروزه او را می‌شناسیم، تبدیل شود. کیم قبل از ی، تقریباً به طور انحصاری لباس های بانداژ و پمپ های برهنه می پوشید. اما زمانی که در سال 2012 با هم جمع شدند، او به او کمک کرد تا کمدش را بیرون بیاورد و یک کمد لباس جدید و پیچیده‌تر برایش خرید. سال بعد، او در مت گالا یکی از او بود. و بدین ترتیب، یک ستاره سبک متولد شد.

دیمیتریوس کامبوریس/گتی ایماژ

او گفت: “در اولین تجربه من در Met، کانیه آنجا بود تا چیزهای زیادی در مورد مد به من یاد دهد، و من از او بسیار سپاسگزارم.” اما اکنون، بسیار سرگرم کننده و توانمند است که سعی کنم به تنهایی این کار را انجام دهم. و من فقط می خواهم مطمئن شوم که همه چیز عالی است.”

کامل کلمه اصلی است! کارداشیان در حالی که آماده می شود، از خواهرانش بازدیدی از برخی دیگر از اقلام مرلین مونرو، به علاوه لباسی که قرار است در سوئیت هتل خود بپوشد، پذیرایی می کند، اما به آنها هشدار می دهد که دست به هیچ چیز نزنند، غذا و نوشیدنی داخل آن بیاورند، باید عطسه کرد، دور شد بله، کیم کارداشیان واقعاً اکنون برنامه را اجرا می کند، او نیازی به راهنمایی ندارد.