کیم کارداشیان به طرز خنده‌داری بدون گفتن یک کلمه تاریخچه قرار ملاقات کندال جنر را ترول می‌کند.

در حالی که بسیاری ممکن است این پیراهن را یک ضربه بی ضرر (و خنده دار) در جنر بدانند، من فکر می کنم که در واقع به نمادین ترین توییت مدل تا به امروز اشاره دارد. پس از مشاهده شدن در سفر جاده ای با بوکر در سال 2020، یک ترول توئیتر خنده دار فکر کرد که پست کردن یک میم از کودکی که بین سه مرد پرتاب می شود با عنوان “بازیکنان NBA در حال عبور از کندال جنر” خنده دار است.

هنگامی که یکی از طرفداران جنر پاسخ داد، “شاید او دارد آنها را رد می کند”، جنر پست آنها را بازتوییت کرد و افزود: “آنها طوری رفتار می کنند که انگار کنترل کاملی بر جایی که این تخت را می اندازم ندارم.” در واقع، کندال جنر پنج نفر ابتدایی است.

محتوای توییتر

اکنون که ظاهراً جنر با رپر Bad Bunny قرار می‌گیرد، به نظر می‌رسد که الگوی روابط سابق او یک بازی منصفانه است. کارداشیان برای اولین بار با پوشیدن تی شرت گرافیکی 26 دلاری در پایان فصل سوم تریلر دیده شد. کارداشیان ها، بنابراین به وضوح در چرخش او مورد علاقه است. این پیراهن شامل عکس هایی از بلیک گریفین، بن سیمونز، جردن کلارکسون، کایل کوزما و جدیدترین سابق او، دوین بوکر است.

محتوای TikTok

البته، این بدان معنا نیست که کیم کارداشیان هرگز با خواهر کوچکترش قاطی نمی کند. پس از اینکه جنر در اوایل سال جاری پس از اینکه انگشتانش به طور غیرطبیعی در مجموعه ای از عکس های بیکینی ظاهر شدند به سوء استفاده از فتوشاپ متهم شد، کارداشیان در اینستاگرام از این مدل به عنوان “kendalljenner@” نام برد. بالاخره خواهرها برای چیست؟


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

کیم کارداشیان هنر ترولینگ ملایم را به کمال رسانده است.

در 4 ژوئن، این ستاره واقعیت 42 ساله در سکوتی در یک TikTok مشترک با نورث وست 9 ساله، سابقه آشنایی خواهر 27 ساله اش کندال جنر را مسخره کرد. کارداشیان در آموزش بی‌گناه موی مادر و دختر، تی‌شرت «Kendall Starting Five» را می‌پوشد که شامل عکس‌هایی از مدل است که توسط پنج بازیکن سابق NBA احاطه شده است.