کیم کارداشیان برای اولین بار پس از جدایی پیت دیویدسون از مجرد بودن صحبت کرد

در اولین مصاحبه اش درباره زندگی عاشقانه اش پس از قطع رابطه با سابق SNL پیت دیویدسون، یکی از بازیگران فیلم، در ماه آگوست، ستاره رئالیتی وضعیت رابطه خود را تایید کرد و فاش کرد که کجا به دنبال شریک بعدی خود خواهد بود… در نهایت.

او در حین حضور در برنامه به جیمز کوردن گفت: «من واقعاً به آن فکر نکرده‌ام، زیرا فقط نگاه نمی‌کنم. نمایش دیرهنگام. فقط میخوام یه دقیقه خنک بشم فکر می کنم به مدتی برای خودم و تمرکز نیاز دارم… مدرسه را تمام کنم و اینها. اما فکر می کنم مسیر بعدی من احساس می کند که باید کاری انجام دهم مانند رفتن به مکان های مختلف. واضح است که هر کاری که می‌کنم کار نمی‌کند.»

این منبع ادامه داد: “آنها هزاران شیمی داشتند و هنوز هم دارند، اما او به نوعی می خواهد مجرد باشد و قرار بگذارد.” کیم همچنان پیت را دوست دارد و همیشه با او دوست خواهد بود. او هنوز فکر می‌کند که او خوب‌ترین و شیرین‌ترین مرد جهان است و اکنون هیچ درام یا چیز عجیبی بین آنها وجود ندارد.» در نهایت، این منبع گفت که کارداشیان “هنوز احساس نمی کرد که حاضر است با او کنار بیاید.”منبع

کیم کارداشیان “خوشبختانه مجرد” است و هنوز کاملاً آماده نیست.

او ادامه داد: «نمی دانم، شاید مثل یک بیمارستان و ملاقات با یک دکتر؟ یک موسسه حقوقی؟ من فکر می‌کنم که مانند دانشمند، عصب‌شناس، بیوشیمیست، دکتر، وکیل… شاید این چیزی باشد که در آینده تصور می کنم.» که متفاوت خواهد بود!

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون به مدت 9 ماه پس از موسس SKKN با هم قرار داشتند شنبه شب زنده اولین میزبانی در اکتبر 2021. تا آگوست 2022 منبعی که با او صحبت کرد سرگرمی امشب کارداشیان گفت که “جرقه بین” آنها “از بین رفته است.” این منبع افزود که دیویدسون “خیلی شیرین است، اما او احساس نمی کرد که برای یک چیز جدی با او آماده باشد.”