کیم کارداشیان از سبک پیناپ دهه 60 در میلان استقبال می کند

روبینو سالواتوره

بنیانگذار Skims اخیراً لباسی آشنا، به جرأت می‌توانیم بگوییم نوستالژیک، پوشیده بود، «در حالی که امروز در میلان هستید: یک لباس بدن سفید. او این ظاهر را با یک کت بلوند به سبک مرلین مونرو و یک کت نیمه پوشیده تکمیل کرد. نیمی از جشن تولد JFK است، نیمی از جشن تولد با پاریس هیلتون در سال 2007.

این پست در ابتدا توسط ووگ.
منبع

کارداشیان یکی از طرفداران مشهور آن دوران است. برای مراسم مت گالا 2022، او با پوشیدن لباس باب مکی که قبلا توسط ستاره فقید پوشیده شده بود، به مرلین مونرو ادای احترام کرد. اتفاقاً کارداشیان هم برای این مراسم یک کت سفید به تن داشت.

این ظاهر با حسن نیت از Dolce & Gabbana، یک برند با سابقه مشکل ساز به خوبی مستند است که کارداشیان را نیز در دعوتنامه های نمایش بهار 23 خود نشان می دهد. این لباس با نوستالژی دهه 60 که در حال حاضر به فرهنگ پاپ نفوذ کرده است، مطابق با درام حومه شهر اولیویا وایلد است. نگران نباش عزیزم به سینماها می آید و طلایی، یک فیلم بیوگرافی جدید از مرلین مونرو، به زودی منتشر می شود.

جالب است که ببینیم آیا کیم کارداشیان طرفداران مرلین مونرو را بیشتر از این پیش می برد یا خیر. شاید یک مجموعه Skims با نسخه محدود و ادای احترام مرلین باشد؟

کیم کارداشیان با مینی های بدنسازی بازگشته است. پس از چندین ماه علاقه به شلوارهای گشاد و شلوار جین (به عنوان بخشی از تمایل مداوم او به بالنسیاگا)، به نظر می رسد که او در میلان برای هفته مد اوضاع را تغییر می دهد.