کیم کارداشیان آرایش روز شکرگزاری خود را توسط کودک 9 ساله نورث وست انجام داد — ویدئو را تماشا کنید

دوتایی مادر و دختر به وضوح بسیار نزدیک هستند. کیم کارداشیان حتی در آخرین اپیزود از شب باردار شدن دخترش خلاصه ای از آن را ارائه کرد. کارداشیان ها، که در 23 نوامبر پخش شد. در حین بازدید از اولیویه روستینگ در پاریس، ستاره رئالیتی به دخترش گفت که یکی از لباس های این طراح تا حدی مسئول تولد او بوده است. لباس مورد نظر؟ یک شماره دو شکاف آبی برقی که کارداشیان درست بعد از تولد 32 سالگی اش در مراسم بال فرشته 2012 در شهر نیویورک پوشید.

به لطف نورث وست، آرایشگر کیم کارداشیان روز شکرگزاری را تعطیل کرد.

کاین وست و کیم کارداشیان در 22 اکتبر 2012 در شهر نیویورک در مراسم جشن فرشته شرکت کردند.

تئو وارگو

هر چه بیشتر بدانید!
منبع

در ویدیویی که در حساب مشترک TikTok آنها ارسال شده است، این دختر نه ساله مهارت های خود را با استفاده از طیف وسیعی از محصولات آرایشی KKW Beauty، Kylie Cosmetics و Fenty Beauty نشان داد. در این ویدئو که برای صرفه جویی در وقت گرانبها تسریع شد، نورث قبل از انجام آرایش کامل صورت، از جمله پایه، کانتور، رژگونه، ابروها و یک لب براق با خط قهوه ای، پوست مادرش را با یک سرم آماده کرد. صادقانه بگویم، من بیش از همه تحت تأثیر بازی پنهان کننده زیر چشم او هستم، مهارتی که هنوز در سنین سالگی به آن مسلط نشده ام. [redacted]. نتیجه نهایی بسیار پیچیده تر از ساخت Minions او بود.

راستش نباید زیاد تعجب کنیم. کارداشیان در ماه جولای گفت جذابیت نورث در آرایش جلوه‌های ویژه «واقعاً خوب» است و درس می‌خواند. او گفت: «بچه‌های من هر روز می‌بینند که شگفت‌انگیزترین هنرمندان آرایش روی من کار می‌کنند. “بنابراین اگر آنها وقتی بزرگتر می شوند راهنمایی و کلاس می خواهند، من کاملاً این کار را انجام می دهم.”

محتوای TikTok

کیم در طول این اپیزود به نورث گفت: «نورتی، من اولیویه را از قبل از کودکی می‌شناختم و او این لباس آبی را که بابا برای من می‌خواست به بابا داد. مردم. “سال قبل از تولد تو تولد من بود و من آن لباس را پوشیدم و باردار شدم و تو همان شبی که من آن لباس را پوشیدم به شکم من رفتی.” او ادامه داد: “بنابراین، اولیویه ممکن است با دلیل حضور شما در این سیاره ارتباط کمی داشته باشد.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.