کیم کاترال در این برنامه ظاهر خواهد شد و همینطور … حتی پس از سوگند خوردن برای همیشه از برنامه

در طول اجرای اولیه سریال (1998-2004)، طبق گزارش ها، تنش بین کاترال و پارکر وجود داشت. پارکر و دو بازیگر اصلی دیگر، سینتیا نیکسون و کریستین دیویس، ظاهراً بسیار نزدیک بودند، و کاترال کنار گذاشته شد (گزارش‌ها در مورد نحوه اجرای دقیقاً متفاوت هستند). احتمالاً این کمکی نکرده است، در حالی که کری ستاره بود، سامانتا مورد علاقه طرفداران بود. (کریس نوث گفته است که SJP سر صحنه فیلمبرداری فوق العاده بوده است… اگرچه نوث از آن زمان به سوء رفتار جنسی متهم نشده است، بنابراین نه بهترین تایید).

سپس برادر کاترال درگذشت، پارکر دستش را دراز کرد و کاترال او را تعطیل کرد، که شاید عمومی‌ترین «شواهد» دعوای آنها بود. (یک خلاصه کامل درام را می توانید در اینجا پیدا کنید.)

تنوع در 31 مه گزارش داد که شخصیت مورد علاقه طرفداران او را در فینال فصل دوم بازمی‌گرداند – اما فقط برای یک صحنه. و طبق این گزارش، “ظاهر کاترال در نقش سامانتا فعلا ادامه این شخصیت نخواهد بود.” (غمگین.) کاترال صحنه خود را – تماس تلفنی با کری بردشاو سارا جسیکا پارکر – در نیویورک در 22 مارس فیلمبرداری کرد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل دوم، اینجا را کلیک کنید.)

به هر حال، گروه موفق شد آن را برای دو فیلم جمع کند (که در اولی به طور مشخص سامانتا در لس آنجلس برای بیشتر اکشن ها حضور داشت و نیاز به زمان کمتری در سر صحنه با پارکر و کاترال با هم داشت) و طبق گزارش ها، کاترال برنامه های خود را برای ساخت یک فیلم در دست داشت. سوم، چون… خوب، بسته به اینکه از چه کسی بپرسید، یا پول بیشتری می‌خواست یا نمی‌خواست این کار را انجام دهد.

کیم کاترال برمی گردد.

در نمایش، غیبت او با رفتن به اروپا توضیح داده می شود، اگرچه او هنوز هم می تواند گهگاهی از طریق پیامک و یک بار با ارسال گل با کری ارتباط برقرار کند. بهترین هر دو دنیا؟منبع

تا آن زمان و همینطور… کاترال در این ادعا که به سادگی بازی سامانتا را تمام کرده است، ثابت قدم بود، و صادقانه بگویم، این باور کردنی بود. او و پارکر هر دو موافق بودند که با توجه به موضع عمومی کیم، حتی تماس برای راه اندازی مجدد فایده ای ندارد. دو دهه زمان زیادی برای ماندن در یک شخصیت است، و او پروژه های دیگری نیز در دست ساخت داشت چگونه با پدرت آشنا شدم در Hulu.

به نوبه خود، پارکر هرگز آنقدر علاقه مند به بازگرداندن کیم کاترال به نظر نمی رسید، اما در را برای سامانتا باز گذاشت. او گفت: “یک خط بسیار متمایز بین سامانتا و کیم وجود دارد.” سامانتا نرفته است. هدیه سامانتا، و من فکر می کنم با چنین احترام و ظرافتی برخورد شد. او شرور نشده بود او انسانی بود که نسبت به یک رابطه احساسات داشت، بنابراین فکر می‌کنم ما راهی برای رسیدگی به آن پیدا کردیم که برای افرادی که او را دوست داشتند ضروری و مهم بود.

سامانتا جونز stans، زمان شما فرا رسیده است. بهترین شخصیت (با عرض پوزش، این است درست است، واقعی) از جانب جنسیت و شهر در فصل دوم پخش خواهد شد و همینطور… و نه فقط به صورت متن.

اگر شما نمی تواند کمک کند اما تعجب چگونه این اتفاق افتاد، خوب، همان. زیرا… بیایید تمام دلایلی که قرار بود این امکان وجود نداشته باشد را مرور کنیم.