کیم، کلوئه، کایلی و کورتنی برای تولدش در نقش مادر کریس جنر لباس می پوشند

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کیم همچنین عکسی از میز زیبای شام را به اشتراک گذاشت.

کریس جنر بی دی

اینستاگرام

روز جمعه، کریس جنر 67 ساله شد و دخترانش با ادای احترام به تمام انتخاب های سبک او در طول سال ها، مادرش را جشن گرفتند. کیم کارداشیان، کورتنی کارداشیان، کلوئه کارداشیان و کایلی جنر همگی در دوره‌های مختلف زندگی‌اش با نمادین‌ترین لباس‌های خود برای شام تولدش به‌عنوان مادرشان لباس می‌پوشیدند.

اینستاگرام

و بعداً، Khloé تولدت را صمیمانه‌تر به خط زمانی پست کرد و چند عکس قدیمی از خود را با مادرش در طول سال به اشتراک گذاشت.

حتی نورث، دختر کیم، با پوشیدن تمام مشکی و یک کیف بیرکین به این تفریح ​​پیوست.

او گفت: “بسیار خوب، شام تولد مامان من است و “بهترین کریس خود را بپوش.” «آیا این یکی بچه ها آشنا به نظر می رسد؟ کارت کریسمس ما مربوط به 10 سال پیش. و ما آن موزیک ویدیو را در آن ساختیم.”

کریس بی دی

داستان بعدی او مربوط به رقصیدن کریس با همان لباس بود، اگر کسی به یاد نیاورد. بعداً، او چند عکس از خواهرانش را در ظاهر مربوطه به اشتراک گذاشت. کایلی یک لباس مشکی بند اسپاگتی پوشیده بود. کورتنی در سال 2018 ظاهر کریس را از موزیک ویدیوی “Thank U, Next” آریانا گرانده پوشید، جایی که او نقش مادر رجینا جورج را بازی کرد. این شامل یک لباس ورزشی صورتی، کفش‌های ورزشی سفید و یک دوربین مدرسه قدیمی به عنوان تکیه‌گاه بود. Khloé یک کت و شلوار گلدار و کت خز سفید از عکس محبوب کریس در اینستاگرام پوشیده بود.

کیم با لباس پولک سبز زمردی با یقه سفید و پاپیون مشکی که از کارت کریسمس قدیمی کریس بود. او کلیپ هایی از خودش را در لباس و کلاه گیس در آینه حمام به اشتراک گذاشت.

Khloé نوشت: “هر دختری نمی تواند صادقانه بگوید که مادرش بهترین دوست اوست – من یکی از خوش شانس ها هستم.” “تو ضربان قلب منی. من هرگز نمی توانم زندگی ام را بدون تو تصور کنم. آرزوی من برای شما در روز تولدتان این است که به یاد بیاورید که چقدر افراد زیادی شما را دوست دارند، برای شما ارزش قائلند، می پرستند و مورد احترام قرار می دهند. ”منبع تولد کریس

اینستاگرام

اینستاگرام

کیم به عنوان کریس