کیلی کوکو، ستاره «بیگ بنگ تئوری» در جذاب ترین لباس یقه V مرکز توجه است.


با دریافت تمجیدهای متعدد بازیگری اخیراً کیلی کوکو، همه ما در تعلیق برای چه چیزی هستیم نظریه انفجار بزرگ ستاره این فصل جوایز آینده را خواهد پوشید. در حالی که نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که او در چه زمینه‌ای قرار می‌گیرد، اما مشخص شده است که او در مورد لباس‌های فرش قرمز خارج از چارچوب است.

در ژانویه 2019، خدمه پرواز این بازیگر در بیست و چهارمین دوره جوایز سالانه Critics’ Choice Awards در لس آنجلس شرکت کرد. کالی با ریسک کردن با لباسش، روی فرش آبی با لباس مشکی آستین بلند با طرحی به رنگ نقره ای راه رفت. این لباس مجلسی نیز به لطف یقه V و مهره‌های پیچیده‌اش برجسته بود.

از آنجایی که این لباس به خودی خود دراماتیک بود، بومی کالیفرنیا لوازم جانبی خود را ساده تر نگه داشت. او حداقل جواهرات، از جمله گوشواره های طلایی نامتناسب را می پوشید.

تئوری انفجار بزرگ لباس مشکی غوطه ور کالی کوکو

گرگ دی گوایر//گتی ایماژ

بازیگر نقش مهماندار هواپیما و کالی کوئوکو بازیگر «نظریه انفجار بزرگ».

گرگ دی گوایر//گتی ایماژ

همانطور که گفته شد، آرایش او به اندازه لباس مجلسی او جسورانه بود، با خط چشم مشکی شدید که با رنگ لب خنثی مقابله می کرد. او تمام ظاهر خود را با موهای بلوند خود که در یک دم اسبی نامرتب قرار داده بود جمع کرد تا فضای بی دردسر را بیشتر برجسته کند.

نظریه انفجار بزرگ

نظریه انفجار بزرگ

در حالی که تشخیص ظاهر آن سخت است 8 قانون ساده آلوم در لحظه بعدی هالیوودی او به دنبالش خواهد رفت، یک چیز مطمئن است: قطعاً چیزی قابل توجه خواهد بود. مردم ممکن است غوغایی را که او در هنگام راه رفتن روی فرش قرمز جوایز امی 2022 با یک لباس مجلسی صورتی آدامسی بلند و بلند طلی ایجاد کرد را به یاد بیاورند.

علاوه بر این، کالی در حال حاضر چیزهای زیادی برای جشن گرفتن دارد. او اخیرا جایزه گلدن گلوب را برای کارش دریافت کرده است خدمه پروازو او در فوریه امسال با دوست پسرش تام پلفری منتظر یک دختر است. اگر بخواهیم حدس بزنیم، احتمالاً او راهی پیدا خواهد کرد که لباس بارداری را به موقع برای فصل جوایز 2023 ادویه کند.منبع