کیف دستی DeMellier لندن مگان مارکل برای جمعه سیاه 2022 به فروش می رسد

با 20 درصد تخفیف، این بدان معناست که می‌توانید کیف Mini Venice مگان را فقط با 316 دلار تهیه کنید—و آیا ما فقط صدای پس‌انداز را دوست نداریم؟ تنها کاری که باید برای به ثمر رساندن این معامله *بسیار نادر و کمتر دیده شده* انجام دهید این است که به DeMellierLondon.com بروید و کد تبلیغاتی را وارد کنید.EARLYDM20 در پرداخت به حد کافی ساده است!

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

برای یک خبر خوب آماده اید؟ دیملیر لندن، خط کیف های دستی طراح معروف Mireia Llusia-Lindh که مورد علاقه مگان مارکل و لشکر افراد شیک پوش است، برای جمعه سیاه/دوشنبه سایبری 2022 از کل سایت خود 20% تخفیف می گیرد. و وقتی می گویم کل سایتهمچنین می‌توانم به طور خاص تأیید کنم که کیف دسته‌دار سبز جنگلی که مگان زمانی که او و شاهزاده هری در سال 2018 از کاردیف بازدید کردند، استفاده می‌کرد، سرانجام به پایان رسید! بر! فروش!

البته ناگفته نماند که استایل های سلطنتی DeMellier به سختی تنها قطعاتی هستند که می توان آرزو کرد. این مجموعه شامل مجموعه‌ای از طرح‌های روز به شب و همه‌جا می‌شود. من، به عنوان یک، نمی توانم از فکر کردن به کیف زیبای ساده لیسبون دست بکشم. *آهه*

با در نظر گرفتن اینکه اثر مگان مارکل چقدر واقعی است، اکنون زمان عاقلانه و مقرون به صرفه ای است تا کیف Mini Venice دوشس را قبل از اینکه به ناچار فروخته شود، تهیه کنید. از نو.منبع بازدید شاهزاده هری و مگان مارکل از قلعه کاردیف

مینی ونیز

demellierlondon.com

395.00 دلار

316.00 دلار (20٪ تخفیف)

مگان به سختی تنها طرفدار سلطنتی دملیه است، زیرا دوشس کامیلا در موارد متعدد با همان استایل دیده شده است. پیپا میدلتون و پرنسس بئاتریس نیز در طول سال‌ها با ظاهری از فصل‌های قبل عکس گرفته‌اند.

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

کیف Mini Venice Meghan که توسط صنعتگران با استفاده از مواد پایدار از اسپانیا و ایتالیا ساخته شده است. زیاد وسواس داشتن برای من، جذابیت کیف به شکل کلاسیک آن، تطبیق پذیری همه جا و این واقعیت که *در واقع* بسته می شود، خلاصه می شود. (برای حفاری، کیسه های سطلی متاسف نیستم.)

خرج کردن بیش از 300 دلار برای یک کیف مطمئناً ولخرجی است، اما توجه به این نکته مهم است که برند DeMellier که توسط سلطنتی تایید شده ارزش آن را دارد. همچنین، یک جایزه کلی: برای هر کیسه خریداری شده، این برند “واکسن ها و درمان هایی با هدف نجات جان یک کودک نیازمند را تامین می کند.” دلیل بیشتری برای اضافه کردن کیف DeMellier به مجموعه خود است!