“کیف بسیار بزرگ” Succession همان میمی است که ما سزاوار آن هستیم

“چرا؟” تام به سمت گرگ غرغر می‌کند و در مورد اشتباه تاریخش توضیح می‌دهد. “چون او یک کیف بسیار بزرگ آورده است. چه چیزی در آن وجود دارد، ها؟ کفش تخت برای مترو؟ سطل ناهار او؟ منظورم این است، گرگ، این هیولا است. غول پیکر است. می توانید آن را به کمپینگ ببرید. بعد از یک کار بانکی می توانید آن را روی زمین بلغزانید.»

گرگ بیچاره و بدبخت در قسمت اول فصل آخر سریال جانشینی، گرگ تخم‌مرغ (نیکلاس براون) مرتکب اشتباه بزرگی شد که یک قرار، بریجت (فرانچسکا روت-دادسون) را به تولد لوگان آورد – کسی که ممکن است کاملاً با نحوه زندگی نیمه دیگر آشنا نباشد. شواهد؟ انتخاب او در لوازم جانبی، که تام (متیو مک‌فادین) به طرز ماهرانه‌ای آن‌ها را به سیخ کشید و اینترنت را با خواندن کاملاً پژمرده‌اش از «کیف فوق‌العاده بزرگ» او به آتش کشید.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع

واضح است که کیف تقریباً 2900 دلاری Burberry یک مد بود. شکل آن (به اندازه کافی جعبه ای برای یک سطل ناهار)، اندازه آن (هیولایی، حتی غول پیکر) – به سادگی برای یک رویداد اجتماعی بالا اشتباه است. بریجت باید می‌دانست که تولد لوگان فضایی است که فقط بیرکین است (کلی ترجیح می‌دهد) – شاید تلفر، اگر با کفش مناسب ست شود. Faux pas حتی شروع به پوشش آن نمی کند. اینترنت به خوبی آگاه است، توهین فوق‌العاده خاص تام را می‌پذیرد و با آن می‌دوید. شما فقط می دانید که اگر جانشینی در انگلستان دوره آستن، آقای دارسی همین را می گفت.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.