کیسی ماسگریوز در جدیدترین ظاهر خود به گلم گوت می پردازد — به عکس ها مراجعه کنید

کیسی ماسگریوز در را ظاهر فصل تعطیلات

سیدنی جکسون/BFA.com

در کنسرت خصوصی و فروخته شده ای که در The Lot at Formosa برگزار شد، این خواننده و ترانه سرا برنده شش جایزه گرمی، مجموعه ای 60 دقیقه ای از آهنگ های برتر خود را اجرا کرد که شامل «Star-Crossed»، «Justified»، رنگین کمان» و «سوختن آهسته». این به طور انحصاری برای اعضای کارت پلاتینیوم امریکن اکسپرس در جشن Shop Saks با مزایای پلاتینیوم تهیه شد.منبع

موهای ماسگریوز مثل همیشه براق و براق بود، به احتمال زیاد به لطف دو محصول مورد علاقه ماسگریوز که در گذشته به ما گفته بود که قسم خورده بود: روغن موی مغذی Oribe Gold Lust و Goldwell Dual Senses Just Smooth Treatment.

به لطف موفقیت نتفلیکس، ظاهر قطعاً در حال حاضر ظاهر شده است چهار شنبه، که ظاهر گوتیک-الهه را هم روی فرش و هم خارج از آن احیا می کند. و در حالی که آخرین ظاهر ماسگریوز نسبت به لباس مجلسی با لب تیره که کاترین زتا جونز اخیراً در دیزنی پوشیده بود، زیبایی شناختی کمی دارد. گنجینه ملی: لبه تاریخ اولین نمایش، برای این لحظه الهه گوت که در آن هستیم، کاملاً در روند است.

کیسی ماسگریوز می‌داند که چگونه یک بیانیه مد ارائه کند، چه لباسی شبیه عروسک باربی در مت گالا بپوشد و چه پوشیدن لباس‌های کریستالی با قیمتی نزدیک به ۴۰۰۰ دلار. او برای جدیدترین ظاهر خود، جایی که یک کنسرت یک شبه را در لس آنجلس به میزبانی ساکس و امریکن اکسپرس پلاتینیوم اجرا کرد، زیبایی شناسی لحظه را با الهام از گوت گلم دهه 90 انتخاب کرد.

ماسگریوز می‌گوید: «مد برای من و بسیاری از مردم شکل مهمی از ابراز وجود است. زرق و برق، “[so] من با استایلیستم اریکا کلود کار کردم تا کمد لباسم را برای نمایش انتخاب کنم و با ظاهری ساده و مشکی و متمایل به دهه 90 ساکس رفتم. نتیجه: یک لباس اسلیپ نورما کمالی و یک کت دو لنگه The Row به همراه یک کیف ساتن جیمی چو بون بون با حاشیه و جیر مشکی، همه از ساکس. Trés شیک!