کیرنان شیپکا و جان مایر شام خوردند، همین است، فقط شام، یک شام دوستانه

من فکر می کنم آنها یک زوج واقعی بامزه هستند، و امیدوارم بتوانند زمان زیادی را با هم در انجام فعالیت های سرگرم کننده که آنها را خوشحال می کند بگذرانند. همچنین امیدوارم که میلی بابی براون، زندایا و دیگر ستاره های نسل کیرنان شیپکا برای یک شب دخترانه در دسترس او باشند، اگر او این را بخواهد. و من فکر می کنم زنان زیبای زیادی در لس آنجلس وجود دارند که در دهه 30 و 40 زندگی خود هستند که یک مرد مجرد متولد پایان دهه 70 می تواند با آنها قرار بگذارد. من فکر و امید زیادی دارم.


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

قبل از اینکه فریفته شویم: ستاره در واقع در یک رابطه است. او با کریستین کاپولا 29 ساله قرار دارد (بله، از آن کاپولاها)، و در حالی که آنها چیز زیادی در مورد عشق خود به اشتراک نمی گذارند، شیپکا شش روز پیش او را در یک پست اینستاگرامی تگ کرد (او یک عکاس است)، بنابراین به نظر می رسد همه چیز درست است. خوب وجود دارد؟

محتوای اینستاگرام

مردان دیوانه ستاره کایرنان شیپکا و برادر گیتار مشکوک جان مایر یکشنبه، 6 نوامبر، شام را در یک نقطه داغ در سانتا مونیکا صرف کردند، جایی که من فقط می توانم حدس بزنم که آنها در مورد انتخابات میان دوره ای و شاید صحبت کردند. نیلوفر سفید. همین است، فقط شام—ذهن من از پذیرفتن هر گونه امکان دیگری امتناع می ورزد.

مایر تنها ستاره بیش از 40 موی چرب در زندگی شیپکا نیست. در سپتامبر، او با بی جی نواک غذا خورد.

مرد 45 ساله ای که از یک آهنگ جایزه الهام گرفت نیمه شب ها و این شیک پوش 22 ساله در جورجیو بالدی دیده شدند و تماشاچیان به ایمیل روزانه مایر در طول وعده غذایی چهار ساعته خود، شریک ناهارخوری خود را “سرناد” کرد. آنها درست بعد از نیمه شب با وسایل نقلیه جداگانه رفتند، اما شاید شیپکا چند بلوک بعد سوار ماشین مایر شد، اما بعد او را در محل خود پیاده کردند؟ صادقانه بگویم، گزارش‌های تماشاگران معمولاً لکه‌دار می‌شوند، بنابراین، دانه‌ای نمک، اما آنها قطعاً یک وعده غذایی مشترک داشتند. در اوایل سال جاری، این زوج در تاور بار در لس آنجلس در آغوش گرفتند. من دوستی را دوست دارم.