کیت وینسلت می‌گوید جک می‌توانست روی در «تایتانیک» جا شود – اما یک مشکل وجود دارد

کیت وینسلت احتمالاً از پاسخ دادن به سؤالاتی در مورد آن خسته شده است تایتانیک درب – اما این بدان معنا نیست که او نظر خودش را در مورد تئوری توطئه مشهور فیلم که جا کافی برای جک وجود دارد ندارد.

او ادامه داد: «بنابراین، شما آن را برای اولین بار اینجا شنیدید. بله، او می توانست روی آن در جا شود، اما شناور نمی ماند. اینطور نیست.»

تقریباً 25 سال پیش، وینسلت در فیلم کلاسیک جیمز کامرون در سال 1997 بازی کرد تایتانیک در کنار لئوناردو دی کاپریو بازیگران تا به امروز نزدیک هستند، اما بسیاری متقاعد شده اند که رز می توانست و باید برای معشوقش روی درب شناور که پس از واژگونی کشتی کروز در اواخر سه و نیم، جان او را نجات داد، جا باز می کرد. فیلم ساعت من به تو نگاه می کنم، کیک پالمر!

محتوای توییتر

در طول پادکست، کیت وینسلت همچنین در مورد شرمساری شدید بدنی که در اوایل دهه بیست زندگی خود تجربه کرد، صحبت کرد که در بحث بدنام علیه او مورد استفاده قرار گرفت. او به مجری برنامه جاش هوروویتز گفت: ظاهراً من خیلی چاق بودم. “این افتضاح نیست؟ چرا آنها اینقدر با من بد رفتار کردند؟ آنها خیلی پست بودند. من حتی چاق هم نبودم.”

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع به افتخار سالگرد آینده فیلم، وینسلت نظرات خود را در مورد این جنجال به اشتراک گذاشته است. او در جریان یک حضور اخیر در این شبکه گفت: “من لعنتی نمی دانم. پاسخ این است، من لعنتی نمی دانم.” شاد غمگین گیج پادکست اما او نظریه ای دارد که شما ممکن است نخواهید بشنوید. “باید صادقانه بگویم، من واقعاً باور ندارم که اگر هر دو به آن در می‌رفتیم، زنده می‌ماندیم. فکر می‌کنم او می‌توانست جا بیفتد، اما این یک ایده پایدار نبود. “

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.