کیت هادسون در یک گردش نادر با پسرش رایدر، یک لباس کوتاه شکمی پوشید – به عکس‌ها مراجعه کنید

در واقع، کیت هادسون، مادر مغرور سه فرزند است که با سه پدر مختلف، پدر و مادری مشترک دارند. به غیر از رایدر، او بینگهام 11 ساله را با مت بلامی، خواننده گروه موسیقی Muse و رانی رز چهار ساله را با نامزد فعلی اش دنی فوجیکاوا به اشتراک می گذارد. او گفت: «ممکن است از بیرون سنتی به نظر نرسد، اما از درون، احساس می‌کنم داریم آن را می‌کشیم. ساندی تایمز در ماه نوامبر. “واحدی که من با سه فرزند با سه پدر مختلف ایجاد کرده‌ام، یک واحد بسیار قوی است و مال ماست.”

در ماه ژوئن، هادسون فارغ التحصیلی رایدر از دبیرستان را با یک سری عکس اینستاگرامی و پیامی از صمیم قلب در اینستاگرام جشن گرفت. هادسون در اینستاگرام نوشت: «امروز روز بزرگی برای خانواده ما بود. روزی که درباره زمانی صحبت می‌کنید که بچه‌هایتان کوچک هستند و جملاتی مانند «هی، یک روز سال 2022 می‌شود و شما از دبیرستان فارغ‌التحصیل می‌شوید!» انگار آن روز خیلی دور است که به سختی می توان به آن رسید. و پس ما اینجا هستیم!»

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

را پیاز شیشه ای ستاره می‌گوید عشقی که به همسران سابقش دارد «به سادگی از بین نمی‌رود». او ادامه داد، “اما شما می توانید نوع متفاوتی از عشق را دوباره برقرار کنید. می توانید اوقات شگفت انگیزی را با یک شریک قبلی سپری کنید زیرا واقعاً فقط بر عشق فرزندتان متمرکز شده اید.”

هادسون که رایدر را «باورنکردنی‌ترین مرد جوان» می‌خواند، افزود: «بزرگ کردن تو یکی از موهبت‌ها و لذت‌های بزرگ زندگی من بوده است. شما چیزهای زیادی به زندگی همه می آورید. شما مهربان، دوست داشتنی، سخاوتمند، صبور، خنده دار و بی نظیر هستید. من برای این فصل بعدی بسیار هیجان زده هستم. آفرین عزیزم! مامان دوستت داره و!!! به همه پدر و مادرهایی که در آنجا همان چیزی را که من امروز دارم احساس می کنند! تبریک! اجازه دادن به بچه هایتان برای پرواز آسان نیست، اما پرواز بچه ها به پرواز در می آیند.»


منبع