کیت هادسون در اولین نمایش “پیاز شیشه ای” به معنای واقعی کلمه با برق می چکد – به عکس ها مراجعه کنید

اگر حتی یک ناظر معمولی مد فرش قرمز هستید، می‌توانید این جمله را خودتان تمام کنید: او از ترند لباس‌های شفاف استقبال می‌کند. این برداشت خاص از ظاهر، Elie Saab از مجموعه زمستان 2022 این برچسب است ما هفتگی. من را به همان اندازه به یاد لباس بدن سواروسکی بریتنی از ویدیوی «سمی» و (متاسفم) و لارا ترامپ (متاسفم) در عروسی تیفانی (متاسفم، اما حق با من است!).

به آستین ها نگاه کن! گردن! شورون! آستین ها!

استیو گرانیتز

منبع

کیت هادسون مانند الماس می درخشد. آره، من شعر پاپ دخترانه ام را میکس می کنم. ممیخواهی درباره اش چه کار کنی؟ این تقریبا مشهور ستاره در اولین نمایش فیلم جدیدش شرکت کرد پیاز شیشه ای: رمز و راز چاقو، به معنای واقعی کلمه در پولک‌های پولک می‌چکد، نگاهی که مرا وادار به دنبال کردن آن کرد بدخواهداستان اصلی به سبک گلیندا جادوگر خوب (آره، می دانم شرور اتفاق می افتد؛ یک بار دیگر، فقط اجازه دهید این را داشته باشم).

از دیدن درخشش هادسون بر روی فرش قرمز پس از یک شبه وقفه از ستاره شدن سینما خوشحالم. اگر پیاز شیشه ای مثل اولی ضربه میزنه چاقوها بیرون انجام دادیم، امیدواریم که ما در آستانه یک هادسوننس هستیم.

بهتر است باور کنید که من هنوز جواهری هستم، وقتی در اتاق قدم می زنم، هنوز می توانم تمام مکان را درخشان کنم….

لس آنجلس، کالیفرنیا – 14 نوامبر: کیت هادسون در اولین نمایش “پیاز شیشه ای: رمز و راز چاقو” در موزه آکادمی فیلم های سینمایی در 14 نوامبر 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا شرکت کرد. (عکس از جان کوپالوف/گتی ایماژ)جان کوپالوف / گتی ایماژ

کم نیست، بازیگران او به همان اندازه پر زرق و برق بودند. ژانل مونه نیز الی ساب را پوشیده بود، مدلین کلین ورساچه را پوشیده بود (نگاهی که می‌توانستیم در K.Hud، TBH ببینیم)، و جسیکا هنویک در Tory Burch رویایی به نظر می‌رسید. کاترین هان در کارولینا هررا نیز عالی به نظر می رسید.