کیت میدلتون کد لباس مهمان عروسی سلطنتی را در زیباترین ماکسی صورتی که تا به حال دیده اید کامل کرد.

مطابق با مردم، خانواده ولز و کشور اردن خیلی به عقب برمی گردند. نه تنها ملکه رانیا در شورای جایزه Earthshot آنها حضور دارد، بلکه کیت در واقع برای مدت کوتاهی به عنوان یک کودک کوچک در این کشور زندگی کرد. و در سال 2021، ویلیام و کیت سه فرزند خود را به یک سفر خانوادگی به اردن بردند، جایی که آنها عکس کارت کریسمس آن سال را گرفتند.

به نظر می رسد حضور کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در مراسم عروسی سلطنتی در اردن غافلگیر کننده بوده است. به گزارش اسکای نیوز، این سفر از قبل اعلام نشده بود و رسانه های دولتی اردن تنها چند ساعت قبل از مراسم ورود آنها را تایید کردند. دیگر نام‌های بزرگی که در این مراسم حضور داشتند، پادشاه و ملکه هلند، پرنسس بئاتریس و بانوی اول جیل بایدن بودند.


منبع

شاهزاده و پرنسس ولز در مراسم ازدواج سلطنتی ولیعهد حسین اردن و راجوا السیف در 31 مه شرکت کردند و کیت میدلتون – حدس زدید – شبیه یک شاهزاده خانم به نظر می رسید.

کیت در مراسم اسلامی که در امان، اردن برگزار شد، لباس ماکسی شناور و صورتی به تن داشت. مردم. یک الگوی گلدوزی پیچیده بدنه لباس مجلسی را تزئین می کرد و به آن بافت می بخشید، با جزئیات گلدوزی شده اضافی روی سرآستین آستین های زنگ بلند و کمی پف کرده او. او ظاهر سیندرلا را با موج‌های قهوه‌ای براق مشخص خود که به کناره‌ها و گوشواره‌های قطره‌ای ظاهری کشیده بود، به پایان رساند. اوه، و شاهزاده ویلیام نیز آنجا بود.