کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام وضعیت بچه هایشان از زمان مرگ ملکه الیزابت را به اشتراک می گذارند

شاهزاده فیلیپ، همسر الیزابت سال گذشته درگذشت.

یکی از طرفداران از شاهزاده پرسید که آیا در مورد مرگ ملکه در مدرسه صحبت می شود، و ویلیام پاسخ داد: “آنها هستند. حرف زیاد است.»

ویلیام نیز گفت جمعیت که همه چیز برای شاهزاده و پرنسس کوچولو درست می‌شد، اضافه کرد: “آنها در حال جا افتادن هستند. ما سعی می‌کنیم همه چیز را ثابت نگه داریم و برای آنها راضی باشیم.”

در 7 سپتامبر، تنها یک روز قبل از مرگ مادربزرگشان، شاهزاده جورج 9 ساله، پرنسس شارلوت 7 ساله و شاهزاده لوئیس 4 ساله تحصیل در مدرسه جدید خود را آغاز کردند. دوک و دوشس سابق کمبریج اخیراً به کلبه آدلاید نقل مکان کرده بودند تا به مدرسه لامبروک در برکشایر، انگلستان و در نزدیکی قلعه ویندزور، همانطور که در محوطه پارک ویندزور است، نزدیکتر شوند. الیزابت در 8 سپتامبر از دنیا رفت، که می توانست به راحتی تمام این برنامه ریزی های جدید را به هم بزند، با این حال، به نظر می رسد که والدین آنها تمام تلاش خود را می کنند تا همه چیز را تا حد امکان برای کودکان خردسال عادی نگه دارند.

داستان دیگری که کیت در مورد شاهزاده لوئیس به اشتراک گذاشت، نشان داد که بچه ها دیدگاه نسبتاً سالمی نسبت به وضعیت دارند. او به یک خیرخواه گفت: “لوئیس گفت حداقل مادربزرگ اکنون با پدربزرگ است.”

مراسم خاکسپاری ملکه در 19 سپتامبر در کلیسای وست مینستر لندن برگزار می شود.

منبع

او گفت: “آنها در مدرسه هستند و به خوبی از آنها مراقبت می شود.” آنها در یک روال هستند و خوشحال هستند. آنها با دوستان جدید هستند.»

شاهزاده و پرنسس ولز که به تازگی نامگذاری شده اند، ویلیام و کیت میدلتون، تمام تلاش خود را برای حفظ روال عادی انجام می دهند، زیرا فرزندانشان در مدرسه جدید و تغییرات زیادی در خانواده سلطنتی حرکت می کنند. کیت به طور مکرر توقف کرده است تا با نیکوکارانی که برای ادای احترام به آنجا سرازیر شده اند صحبت کند. در یک کلیپ در توییترشنیده می شود که می گوید بچه هایش حالشان خوب است.