کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در بازی بوستون سلتیکس شرکت کردند—عکس

ویلیام و کیت در این بازی لحظات بسیار خوبی داشتند مردمرا گزارش می‌کردند، و گفته شد که در تمام مدت با شوق و ذوق کف زدند و تشویق کردند. البته تماشای شکست سلتیکس در میامی هیت تنها دلیل حضور این زوج نبود. آن‌ها فقط سه روز در شهر وقت دارند، بنابراین در چند گفتگوی دیپلماتیک نیز شرکت کردند، که شامل گپ زدن با «قهرمان در میان ما» سلتیکس – اولی پررو، فعال 15 ساله آب‌وهوا و نمایندگان بنیاد شامروک بوستون سلتیکس بود. .

صحبت هایی در مورد اینکه کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام سفر ایالتی خود را در یک تور تمدید کردند، وجود داشت، اما در عوض آنها آن را کوتاه و در جریان پیام خود نگه داشتند. شاید این ربطی به آخرین باتلاق روابط عمومی سلطنتی داشته باشد (سوزان هوسی بانوی در انتظار سابق پس از اظهارنظرهای نژادپرستانه به بنیانگذار خیریه سیاه پوست، نگوزی فولانی، استعفا داد)، اما شاید نه. من فقط اینجا هستم تا حقایق را گزارش کنم.


منبع

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

در توییتر، شاهزاده و پرنسس عکس های بیشتری از بازدید خود از باغ تی دی به اشتراک گذاشتند. یکی توییت می‌خواند: «بریم سلتیکس، بیا بریم!» در کنار عکسی از جمبو-ترون که لوگوی Earthshot را نمایش می‌دهد، این زوج در توییتی نوشتند: «EarthshotPrize@ در خانه سلتیک‌ها کنترل می‌شود»، که انتخابی از عبارتی است که من بدون توضیح بیشتر به شما ارائه می‌دهم.