کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام خانه ولز را از چارلز به ارث می برند

کریس جکسونگتی ایماژ

اگر ویلیام و کیت انجام دادن Llwynywermod را به ارث می برند، این فقط یکی از ویژگی های mannnny آنها خواهد بود. ویلز و کیت به غیر از کلبه آدلاید (جایی که در حال حاضر در املاک ویندزور زندگی می کنند)، یک آپارتمان در کاخ کنزینگتون، خانه ای روستایی به نام آنمر هال، و مکانی در املاک Balmoral دارند. همچنین گفته می شود که آنها در چند سال آینده به قلعه ویندزور نقل مکان خواهند کرد، و ما نمی توانیم فراموش کنیم که خانه Frogmore به طور بالقوه نیز در دسترس آنها است!

به هر حال، اگر کیت و ویلیام به کسی نیاز داشته باشند که در یکی از خانه های متعددشان بنشیند، من سود می کنم.منبع برخی از جزئیات معمولی در مورد خانه؟ دارای سه اتاق خواب است، “کاملاً پایدار” است و دارای یک مزرعه ارگانیک 192 هکتاری است. پادشاه چارلز یک بار در مورد یافتن Llwynywermod صحبت کرد و گفته بود که “جستجوی طولانی مدت حدود 40 سال” بود و “چندین خانه و مکان مورد کاوش قرار گرفتند تا اینکه در نهایت با Llwynywermod در بخش فوق العاده زیبای Carmarthenshire، در حاشیه برکن بیکنز و در دسترس معقول کاردیف.

اکسپرس گزارش می دهد که چارلز آماده است به شاهزاده و پرنسس ولز Llwynywermod، یک خانه مزرعه قدیمی که چارلز و ملکه همسر کامیلا خریداری و در سال 2007 بازسازی کردند، بدهد.

در پی گزارش‌هایی مبنی بر اینکه احتمالاً به کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام عمارتی بزرگ به نام خانه فروگمور در ویندزور داده می‌شود، داغ شد (نه، نه همان Frogmore Cottage)، حدس و گمان هایی وجود دارد که این زوج قرار است یک خانه “بسیار خاص” ولزی را از پادشاه چارلز به ارث ببرند.

موضوع این است که ملک بوده است از نظر فنی توسط دوک نشین کورنوال (یک مجموعه سرمایه گذاری غول پیکر) خریداری شد و اکنون که شاهزاده ویلیام دوک کورنوال است، “احتمالا” به او پیشنهاد Llwynywermod داده خواهد شد.