کیت میدلتون همیشه یک نماد سبک بوده است، اما اکنون هالیوود شروع به توجه کرده است

هر دو مارگو رابی و آنا د آرماس در چند روز گذشته با لباس‌های خال‌خالی توسط الساندرا ریچ، یکی از طراحان مورد علاقه شاهزاده خانم، دیده شده‌اند. اگرچه این برند محصولاتی با خطوط پاچه‌دار کوتاه‌تر دارد، اما او همیشه به دنبال برش‌های ساده‌تر، با نقطه‌های پولکا است – مانند مدل‌هایی که هر دو بازیگر این هفته پوشیدند.

سبک کیت میدلتون در هالیوود نفوذ کرده است.

تقریباً تا زمانی که در کانون توجه بوده است، کیت میدلتون الهام‌بخش استایل زنان در سراسر جهان بوده است. (تا به حال در مورد افکت کیت شنیده اید؟ آره.) سلیقه تماشایی او در مد هنوز سال های خدمت اختصاصی سلطنتی او را تحت الشعاع قرار نداده است، اما به آن نزدیک شده است.

کاروای تانگ

اما در حالی که روزنامه‌های انگلیسی مانند شاهین‌ها از سبک شخصی شاهزاده ولز پیروی کرده‌اند تا پیش‌بینی کنند که سرزمین لوبیاهای نان تست در آینده چه روندهایی را دنبال می‌کند، آمریکایی‌ها بیشتر به دنبال یک کارداشیان برای معرفی سبک هستند تا یک دوشس. یعنی تا الان.

NBC/Getty Imagesمنبع

در حالی که رابی هنگام تبلیغ فیلم آینده خود یک لباس خالدار سرولین را انتخاب کرد آمستردام، د آرماس در بازدید از یک لباس خال خالی سیاه و سفید انتخاب کرد آخر شب با ست مایرز. این دو بازیگر نه تنها نقش ستاره های مرده لس آنجلسی (به ترتیب شارون تیت و مرلین مونرو) را بازی کرده اند، بلکه اکنون بخشی از باشگاه هواداران الساندرا ریچ هستند. این یک مراسم گذر است.