کیت میدلتون نقش اصلی را از همسر شاهزاده ویلیام می گیرد

تغییر نقش هیجان انگیز، که کیت را به عنوان سرهنگ گارد ایرلندی تعمید می دهد، توسط کاخ باکینگهام همزمان با برنامه های رژه تولد پادشاه فاش شد: مراسم باشکوه، که به عنوان Trooping the Colour نیز شناخته می شود، رسما در 17 ژوئن برگزار خواهد شد. در مرکز لندن زمانی که کل خانواده سلطنتی دور هم جمع می‌شوند، و در حالی که پرواز هواپیماهای نظامی را در بالای سر خود تماشا می‌کنند، از بالکن کاخ باکینگهام برای جمعیت دست تکان می‌دهند و برای عکس گرفتن از بالکن کاخ باکینگهام به خوبی شناخته می‌شوند.

مکس مامبی/نیلی//گتی ایماژ

تنها سه نفر از خانواده سلطنتی، از جمله کیت و ویل، به تازگی به عنوان سرهنگ در گارد پیاده منصوب شده اند (هنگ ارتش بریتانیا در خدمت اعلیحضرت هستند). ملکه کنسورت کامیلا سومین نفر است که سرهنگ نگهبانان گرنادیر می شود – نقشی که دوک یورک قبل از لغو عناوین سلطنتی خود در ژانویه 2022 بر عهده داشت.

اکنون! بیایید صحنه رژه را تنظیم کنیم، می توانیم؟ شاه چارلز و شاهزاده ویلیام در حین نمایش سوار بر اسب خواهند شد، در حالی که سایر اعضای خانواده سلطنتی از کالسکه ها و بالکن کاخ باکینگهام به تماشای مراسم خواهند نشست. رژه از کاخ باکینگهام، از مرکز خرید تا رژه نگهبانان اسب حرکت می‌کند و با پرواز نیروی هوایی سلطنتی به پایان می‌رسد.

و اگرچه شاهزاده خانم ممکن است نقش قدیمی شاهزاده ویلیم را بر عهده گرفته باشد، شاهزاده ولز نیز بی نصیب نمانده است و عنوان جدیدی از خودش به او داده شده است، او سمت سرهنگ گارد ولز را برعهده خواهد گرفت، عنوانی که قبلاً برگزار می شد. توسط پدرش چارلز

لندن، پادشاهی متحده 08 ژوئن برای انتشار در روزنامه های بریتانیا تا 24 ساعت پس از تاریخ و زمان ایجاد، شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج، کاترین، دوشس کمبریج، شاهزاده لوئیس کمبریج، شاهزاده جورج کمبریج و شاهزاده خانم شارلوت کمبریج در غرفه بالکن کاخ باکینگهام در هنگام سربازی رنگ، رژه سالانه تولد ملکه ها، در 8 ژوئن 2019 در لندن، انگلستان مراسم سالانه با حضور بیش از 1400 نگهبان و سواره نظام، اعتقاد بر این است که اولین بار در زمان سلطنت شاه چارلز دوم رژه انجام شده است. تولد رسمی پادشاه را نشان می‌دهد، اگرچه تولد واقعی ملکه‌ها در 21 آوریل است، عکس توسط max mumbyindigogetty

این رژه بیش از 260 سال است که تولد رسمی حاکم بریتانیا را جشن گرفته است و قرار است بیش از 1400 سرباز در حال رژه، 200 اسب و 400 نوازنده در یک رژه نظامی شرکت کنند. Trooping the Color شش هفته پس از تاجگذاری پادشاه چارلز سوم در روز شنبه 6 می آغاز خواهد شد. بنابراین، این یک زمان شلوغ قدیمی برای خانواده خواهد بود! هنوز خبری از حضور پرنس هری و مگان مارکل در این مراسم منتشر نشده است.

لوله‌ها و طبل‌های گاردهای پا که رنگ را در مرکز خرید لندن در انگلستان به نمایش می‌گذارند

کاخ باکینگهام همچنین تایید کرده است که هیچ تغییری در کلونل های موجود نخواهد بود. شاهزاده رویال به عنوان سرهنگ، آبی و رویالز باقی می ماند، در حالی که دوک کنت به عنوان سرهنگ، گارد اسکاتلندی باقی می ماند.

رویدادها تقریباً در ساعت 10 صبح روز 17 ژوئن آغاز می‌شوند و پرواز گذشته در ساعت 13:00 انجام می‌شود. این رژه به صورت زنده از شبکه بی بی سی پخش خواهد شد.


منبع

کارنگی 42//گتی ایماژ

شاهزاده خانم ولز توسط پدرشوهرش، شاه چارلز، یک نقش جدید ویژه به او داده است – و این نقشی است که قبلاً در اختیار شاهزاده ویلیام بود.