کیت میدلتون لباس‌های بافتنی جشن را دو چندان می‌کند – ژاکت کش باف پولکی او را ببینید

سایه مشکی قابل توجه است: اعضای خانواده سلطنتی هرگز آن را نمی پوشند مگر در هنگام عزاداری، و مراسم سرود امسال به یاد ملکه اختصاص دارد. شاهزاده خانم در تیزر می گوید: «اعلیحضرت کریسمس را در قلب خود برگزار کردند، به عنوان زمانی که مردم را گرد هم آورد و اهمیت ایمان، دوستی و خانواده را به ما یادآوری کرد و همدلی و شفقت را نشان داد.

محتوای اینستاگرام

کیت میدلتون، پرنسس ولز، در بسیاری از حضورهای خود در آستانه کریسمس تعادلی بین سلطنتی و قابل اعتنا برقرار کرده است – اولین مورد برای خانواده سلطنتی از زمان درگذشت ملکه در ماه سپتامبر.

اکنون، کیت در تبلیغاتی برای لباس‌های بافتنی جشن، برداشت دیگری را ارائه کرده است سرودهای سلطنتی: با هم در کریسمس، فیلمبرداری شده در 15 دسامبر و قرار است در شب کریسمس از ITV در بریتانیا پخش شود: ژاکت کش باف پشمی پولک دار مشکی توسط Self-Portrait، با تزئینات بافته طلایی و دکمه های دیامانت مشکی.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او ادامه داد: “امسال، ما صدها نفر از افراد الهام بخش را به این خدمات دعوت کرده ایم. کسانی که قدرت ارتباط و ارزش‌های جامعه را به نمایش می‌گذارند و به ما اجازه می‌دهند تا سنت اعلیحضرت را در به رسمیت شناختن و تشکر از کسانی که برای حمایت از دیگران فراتر رفته‌اند، ادامه دهیم.» در میان کسانی که به دلیل انجام؟ همه از نیکولا آدامز گرفته تا گروه کر کلیسای وست مینستر تا کریستین اسکات توماس. در اینجا امیدواریم کیت میدلتون تصمیم بگیرد دوباره مهارت های پیانو خود را نشان دهد.

منبع

بله، لباس‌های پولک‌دار قرمز جنی پکهام و Needle & Thread (که سابقاً با تیارای گل نیلوفر پوشیده می‌شد) و کت‌های اصلی به رنگ شرابی، یکی از پوشیده‌ترین رنگ‌های سلطنتی وجود داشت – اما ما شاهزاده خانم را نیز دیده‌ایم. با شلوار جین تنگ و کفش‌های کتانی سوپرگا که از کارت کریسمس 2022 خانواده ولز تهیه شده است، و یک هلند کوپر فیر جزیره هنگام تزئین درخت کریسمس خود بافتنی دارد.