کیت میدلتون را با کت سبز و کلاه لبه دار برای روز کریسمس 2022 ببینید

استخر مطبوعات انگلستان//گتی ایماژ

ساندرینگهام، نورفولک، 25 دسامبر، شاهزاده لوئیس و کاترین، شاهزاده خانم ولز در مراسم کریسمس در کلیسای ساندرینگام در 25 دسامبر 2022 در ساندرینگام شرکت کردند، نورفولک کینگ چارلز سوم در 8 سپتامبر 2022 با تاجگذاری خود به تخت نشست. , عکس 2023 از samir huseinwireimage

پرنسس کیت اولین حضور خود در کریسمس را از زمان دریافت عنوان جدید خود انجام داده است، زیرا خانواده سلطنتی به سنت های روز کریسمس خود بازگشته اند.

سمیر حسین//گتی ایماژ

بازگشت خانواده سلطنتی به کریسمس در ساندرینگهام چندین بار برای خانواده سلطنتی است، از جمله اولین کریسمس بدون ملکه الیزابت و اولین کریسمس برای پادشاه چارلز از زمان به تخت نشستن او. خانواده ولز (در آن زمان کمبریج ها) دو سال گذشته را در آمنر هال، خانه روستایی خود در نورفولک جشن گرفته اند.منبع

در همین حال، شاهزاده ویلیام یک مجموعه کلاسیک تمام نیروی دریایی، متشکل از یک کت پشمی بلند و کت و شلوار همراه با یک پیراهن سفید و کفش مشکی پوشید. جورج با کت و شلوار سرمه ای، پیراهن سفید و پاپیون آبی روشن تر، با پدرش ست می شد، در حالی که شارلوت یک کت و شلوار جوراب شلواری دوست داشتنی به تن داشت. لویی در اولین پیاده‌روی کریسمس خود با یک کت سرمه‌ای با یقه خز، همراه با کت و شلوار کوتاه و جوراب‌های بلند تا روی زانو جذاب به نظر می‌رسید.

در مورد جواهرات، سلطنتی از گردن بند صرف نظر کرد و یک جفت گوشواره طلایی لوستر تزئین شده با سنگ های آبی پوشید. او همچنین در حالی که دست شاهزاده لوئیس را گرفته بود، یک کلاچ کوچک مشکی به همراه داشت که آنها از کلیسای کوچک خارج می شدند.

ساندرینگام، نورفولک، 25 دسامبر، شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز و کاترین، شاهزاده خانم ولز با شاهزاده جورج ولز، شاهزاده خانم شارلوت ولز و شاهزاده لوئیس ولز در مراسم روز کریسمس در کلیسای سنت مری مگدالن در 25 دسامبر، 202 در سند رینگهام، شرکت می کنند. چارلز سوم، پادشاه نورفولک، در 8 سپتامبر 2022، با تاجگذاری خود در تاریخ 6 می 2023، به تخت نشست.

برای نامزدی، شاهزاده خانم حال و هوای جشن را در یک لباس کت سبز مدرن، که در کمر بسته شده بود و دارای یقه ساختگی، چندین جیب و تزئینات چین‌دار پایین تنه بود، پذیرفت. او این کت بلند را با چکمه‌های پاشنه‌دار قهوه‌ای جیر، دستکش‌های مشکی، فدورا سبز لبه‌دار که شامل پاپیون چند رشته‌ای و پرهای براق بود ست کرد.

شاهزاده و پرنسس ولز صبح امروز در مراسم تعطیلات کلیسای سنت ماری مجدلیه در ساندرینگهام شرکت کردند و هر سه فرزندشان شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و شاهزاده لوئیس (در حال انجام اولین مراسم کریسمس) بودند. آنها به بقیه پیوستند. خانواده سلطنتی برای اولین حضور در تعطیلات رسمی از سال 2019، پس از لغو دو سال گذشته به دلیل همه‌گیری.