کیت میدلتون در مراسم کریسمس، لباس کریسمس قرمز درخشان می‌پوشد

شاهزاده خانم ولز پیش نمایشی از سرویس سرود کریسمس خود را برای پخش در ITV در 15 دسامبر به دنبال کنندگان خود ارائه کرده است. کیت میدلتون برای این مناسبت در کلیسای وست مینستر لباس جشن پوشیده بود، جایی که او برای دومین سال متوالی مراسم را رهبری کرد. کیت در اولین پرتره رسمی خود از آن شب، ظاهری آشنا به نام Needle & Thread به تن داشت که در ژانویه 2020 در یک پذیرایی دولتی نیز از آن استفاده کرد. این لباس مجلسی قرمز درخشان دارای آستین‌های توری، نیمه شفاف با لوازم گلدار و نیم تنه‌ای می‌شد.

اینستاگرام

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

به احتمال زیاد کیت در کنسرت امسال اجرا خواهد کرد. او پیش از این با نوازنده اسکاتلندی تام واکر اجرا کرد و آهنگ “برای کسانی که نمی توانند اینجا باشند” را روی پیانو اجرا کرد تا خواننده را همراهی کند.

لباس قرمز کیت میدلتون ig

پرنسس موهایش را با موج های صاف رها کرد و آرایش بسیار طبیعی با حداقل لوازم جانبی داشت. او در اتاقی دنج ایستاده است که برای کریسمس تزئین شده و درختی پشت سرش قرار دارد و چند بسته بسته بندی شده با هدیه روی زمین است. کیت در استوری های اینستاگرام خود یک عکس «پشت صحنه» از تصویر را به اشتراک گذاشت و نورها و دوربین را که لحظه را ثبت می کرد، آشکار کرد.

در بیانیه مطبوعاتی در این مراسم آمده است: «مراسم سرود امسال به اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم و ارزش‌هایی که اعلیحضرت در طول زندگی خود نشان داده است، از جمله وظیفه، همدلی، ایمان، خدمت، مهربانی، شفقت و حمایت از دیگران اختصاص دارد.» این اصول توسط مهمانان الهام بخش که به پاس کار خستگی ناپذیرشان برای کمک و مراقبت از اطرافیانشان به ابی دعوت شده اند به اشتراک گذاشته شده است.



منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مراسم امسال ادای احترام به ملکه فقید الیزابت دوم است که به تازگی در ماه سپتامبر درگذشت. رویداد سال گذشته به کسانی اختصاص داشت که از جوامع خود در همه گیری COVID-19 حمایت کردند. گروه کر معروف کلیسای وست مینستر امسال همراه با چندین اجرای موسیقی دیگر اجرا خواهد کرد.