کیت میدلتون در مراسم جوایز Earthshot Prize 2022 لباس سبز می پوشد


کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در جایزه زمین شات 2022

Kirsty O’Connor – تصاویر PAگتی ایماژ

رویداد بزرگ پشت سفر کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام به بوستون از راه رسید: این زوج در مراسم اهدای جوایز زمین شات عصر امروز، با لباسی مانند خانواده سلطنتی بریتانیا، شرکت کردند. پرنسس ولز یک لباس سبز لیمویی Solace London به تن داشت که موهایش را حالت داده بود. کیت این لباس را از HURR، یک پلتفرم اجاره در بریتانیا، اجاره کرده است مردم. او با یک چوکر الماس و زمرد که متعلق به پرنسس دیانا فقید بود، لوازم جانبی کرد.

کیت میدلتون در فرش سبز جایزه Earthshot 2022

کاروای تانگگتی ایماژ

او و ویلیام روی فرش قرمز بیش از حد معمول محبت داشتند و در یک نقطه دست در دست هم گرفتند:

جوایز جایزه زمین شات

بوستون گلوبگتی ایماژ

کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در جایزه زمین شات 2022

برایان اسنایدرگتی ایماژ

این سفر ساعاتی پس از آن انجام می شود که شاهزاده خانم در طول روز برای بازدید از دانشگاه هاروارد یک لباس کمربند دار به تن داشت. در مورد ظاهر، این زوج در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند: «پیشرفت علم در قلب مرکز رشد کودک در هاروارد قرار دارد. دیدن اینکه چگونه همکاری بین‌المللی با «مرکز خردسالی» به اشتراک گذاری بهترین تجربیات در سال‌های اولیه در سراسر اقیانوس اطلس را تسهیل می‌کند بسیار عالی است.»

کیت میدلتون

گتی ایماژ

کیت میدلتون

گتی ایماژ

در حالی که ویلیام و کیت بر روی رویدادها تمرکز کرده اند، بازدید آنها بدون بحث و جدل نبوده است. این دو در بحبوحه رسوایی نژادپرستی وارد کاخ شدند و در حالی که نتفلیکس اولین تیزر مستند شاهزاده هری و مگان مارکل را منتشر کرد که نشان می دهد دوک و دوشس سارابطه به درام سلطنتی می پردازد که باعث شد آنها از نقش های خانواده سلطنتی ارشد خود کناره گیری کنند. . عکسی از کیت و ویلیام در حال پرخاشگری در تریلر نمایش داده شده است.

صبح روزی که تریلر منتشر شد کیت و ویلیام بیرون بودند، اما جای تعجب نیست که نه شاهزاده و پرنسس ولز و نه سخنگوی آنها به این مستند اشاره نکرده اند. آنها همچنین شب قبل در یک بازی بسکتبال بوستون سلتیکس هو شدند. در این مورد نیز اظهار نظری نکرده اند. با این حال، سخنگوی آنها این کار را کرد رسیدگی به رسوایی نژادپرستیوی با بیان اینکه در حالی که این زوج در محل حادثه حضور نداشتند، گفت: نژادپرستی در جامعه ما جایی ندارد. نظرات غیرقابل قبول بود و این درست است که فرد با تأثیر فوری کنار رفته است.»

هنگامی که آنها به بوستون رسیدند، ویلیام یادداشتی را به اشتراک گذاشت که در آن احساسات خود را درباره آغاز اولین تور سلطنتی خود از زمان درگذشت ملکه بیان می کرد.

او نوشت:

من و کاترین از بازگشت به ایالات متحده خوشحالیم و از فرماندار بیکر و بانوی اول ماساچوست برای استقبال گرمشان از بوستون بسیار سپاسگزاریم.

در این اولین دیدار ما از خارج از کشور پس از مرگ مادربزرگم، مایلم از مردم ماساچوست و به ویژه بوستون به خاطر ادای احترام زیادی که به ملکه فقید کردند تشکر کنم. او از دیدار دویستمین سال 1976 خود با علاقه فراوان یاد کرد.

مادربزرگم یکی از خوشبین های زندگی بود. و من نیز همینطور. به همین دلیل است که سال گذشته جایزه Earthshot را با هدف ایجاد یک پلتفرم واقعاً جهانی برای الهام بخشیدن به امید و خوش بینی فوری در حالی که به دنبال نجات آینده سیاره خود هستیم، راه اندازی کردیم.

از مردم بوستون، متشکرم. من از شما بسیار سپاسگزارم که به ما اجازه دادید دومین سال جایزه Earthshot را در شهر بزرگ شما میزبانی کنیم. من و کاترین بی صبرانه منتظر دیدار با بسیاری از شما در روزهای آینده هستیم.

منبع