کیت میدلتون در رژه روز سنت پاتریک لباس کت سبز می پوشد

پیش نمایش برای 10 بار لباس پوشیدن کیت میدلتون مانند پرنسس دایانامنبع

این رژه دومین سفر کیت با گاردهای ایرلندی از زمان تبدیل شدن به سرهنگ هنگ است. همین هفته گذشته، او از برخی از سربازان در منطقه آموزشی دشت سالزبری با لباس کامل دیدن کرد.


کریس جکسون//گتی ایماژ

کیت همچنین در لوازم جانبی خود، که شامل گوشواره های قطره ای الماس با سنگ های سبز، حلقه نامزدی از یاقوت کبود و الماس، و آرایش برگ و شبدر سبز تازه، که به عنوان سنجاق می پوشید، به ایرلند ادای احترام کرد. او همچنین یک سنجاق شبدری طلایی کارتیه پوشیده بود که گفته می شود متعلق به گارد ایرلندی است و به زنان سلطنتی مرتبط با هنگ امانت داده شده است. کیت آن را به طور انحصاری از سال 2011 پوشیده است، اگرچه قبلاً توسط پرنسس آن و ملکه مادر پوشیده شده بود.

شاهزاده و پرنسس ولز امروز در مراسم رژه روز سنت پاتریک در آلدرشات انگلستان ظاهری زیبا داشتند.

کیت گفت: «واقعاً نمی‌توانستم از این که امروز اینجا جلوی تو بایستم افتخار کنم. سرهنگ بودن شما واقعاً باعث افتخار است. من اینجا هستم تا به شما گوش دهم، از شما حمایت کنم، و از شما در هر کاری که انجام می دهید حمایت کنم – این مسئولیتی است که من آن را ساده نمی گیرم.»

آلدرشات، 17 مارس انگلستان، شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز و کاترین، شاهزاده خانم ولز روی صحنه در طول رژه روز سنت پاتریک در پادگان مونس در 17 مارس 2023 در آلدرشات، کاترین انگلستان، شاهزاده خانم ولز برای اولین بار در رژه حضور یافتند. سرهنگ هنگ جانشین شاهزاده ولز، عکس سرهنگ در حال خروج توسط کریس جکسون تصاویر wpa poolgetty

ویلیام همچنین یک آرایش شبدر تازه به کلاه نظامی خود چسبانده بود. شاهزاده طبق معمول برای این مراسم، لباس کامل نظامی پوشید.

آلدرشات، 17 مارس انگلیس شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز، کاترین، شاهزاده خانم ولز و اعضای گردان اول گاردهای ایرلندی برای عکاسان در طول رژه روز سنت پاتریک در پادگان مونس در 17 مارس 2023 در آلدرشات، کاترین انگلیس، شاهزاده خانم ژست می گیرند. ولز برای اولین بار به عنوان سرهنگ هنگ جانشین شاهزاده ولز در رژه شرکت می کند، عکس سرهنگ خروجی از سمیر حسین وایر

هر دو در این مراسم سخنرانی کردند. ویلیام با پاس دادن این عنوان به کیت، با گارد ایرلندی خداحافظی کرد. او گفت: «داشتن این عنوان یکی از افتخارات بزرگ زندگی من بوده است. من ممکن است کنار بکشم، اما در سرهنگ کاترین شما یک سرهنگ یازدهم متعهد، متمرکز و فوق العاده وفادار دارید.

کاترین بریتانیایی، شاهزاده خانم ولز، در 17 مارس 2023، در طول رژه روز سنت پاتریک در پادگان مونس در آلدرشات، جنوب غربی لندن، در 17 مارس 2023، به افسران و نگهبانان گردان اول نگهبانان ایرلندی، یک شاخه شمروک را تقدیم می کند. عکس کریس جکسون پولافپ از طریق تصاویر گتی

کریس جکسون//گتی ایماژ