کیت میدلتون به خاطر شجاعت گل در فیلم پاشنه بلند تمجید شد

سمیر حسینمنبع

پرنسس ولز با لباس شتری تک رنگ خود – که شامل یک کیف دستی زیبا و پمپ های همسان بود – که در تاریخ 3 نوامبر از یک مرکز محلی در اسکاربورو انگلستان بازدید کرد، مانند همیشه بسیار شیک به نظر می رسید. بیان. برای خوشامدگویی به جمعیت بیرون، کیت «شجاعانه» روی چند علف گل آلود گیر کرد، جایی که پاشنه پایش برای لحظه ای در زمین گیر کرد. بر اساس بیان، به نظر می رسید که او کمی تلاش می کند تا کفش خود را آزاد کند، قبل از اینکه با لبخند به میان مردم عادی برگشت. با این حال او تعادل خود را از دست نداد و زمین خورد. به گفته یکی از ساکنان محلی، «دیدن زوج سلطنتی فوق العاده بود. کیت یک ستاره مطلق بود که برای خوشامدگویی به مردم در چمن‌های گل آلود جسارت می‌کرد.» من در یک روز گل آلود می رفتم پاشنه بلوکی، اما به جسارت شاهزاده خانم نیستم.

یکی از دلایل زیادی که می دانم هرگز نمی توانم آن را به عنوان یک شاهزاده خانم هک کنم این است که هرگز نتوانسته ام رکابی بپوشم بدون اینکه پاشنه پا در جایی گیر کرده و بلافاصله روی صورتم بیفتد. اما کیت میدلتون حتی با شرمندگی این که پاشنه میخ در گل و لای نرم فرو برود، برخورد می کند. او ممکن است نتواند از اصول اولیه فیزیک سرپیچی کند، اما بر خلاف من، او می تواند بدون فاجعه از یک اتفاق ناگوار گاه به گاه خلاص شود.

کفش‌های غیرعملی اما درجه یک کیت با ژاکت کمربند دار و کت شتری او همخوانی داشت، که در غیر این صورت یک مجموعه عالی برای یک روز سرد نوامبر بود. او طبق معمول موهای براق معروف خود را با موج های بلند پوشید.

سمیر حسین