کیت میدلتون به تازگی عنوان جدیدی به دست آورده است

کیت میدلتون، دوشس سابق کمبریج و پرنسس فعلی ولز، عنوان دیگری را به صفحه ویکی پدیا اضافه می کند.

اگر کیت در جستجوی شغل جدید باشد، دیگر نگران یک رزومه خالی نخواهد بود.
منبع

اندکی پس از درگذشت ملکه الیزابت در سپتامبر، شاه چارلز شاهزاده ویلیام را به عنوان سرهنگ گارد ولز (او شاهزاده ولزبه هر حال)، عنوان سرهنگ گارد ایرلندی را برای تصاحب باقی می گذارد.

در 21 دسامبر، پادشاه چارلز سوم، عروس خود را به عنوان سرهنگ افتخاری جدید گارد ایرلند منصوب کرد. سلف او در این نقش، همسرش، شاهزاده ویلیام است، اما من مطمئن هستم که کیت به هیچ اشاره ای نیاز نخواهد داشت: شاهزاده خانم 40 ساله از زمان ازدواج با خانواده سلطنتی، در روز سنت پاتریک به هنگ افتخار کرده است.

کیت میدلتون علاوه بر «شاهزاده خانم» القاب متعددی نیز داشته است: زمانی که در سال 2011 با ویلیام ازدواج کرد، نه تنها دوشس کمبریج، بلکه کنتس استراثارن در اسکاتلند و بارونس کریکفرگوس در ایرلند شمالی نام گرفت. پس از به سلطنت رسیدن پادشاه چارلز، او دوشس کورنوال و دوشس روتسی در اسکاتلند شد. در مورد انتصابات نظامی، میدلتون یک تکاور افتخاری کانادایی، یک فرمانده هوایی افتخاری کادت های هوایی نیروی هوایی سلطنتی و، مورد علاقه شخصی من، بانوی حامی HMS Glasgow است.

ملکه کامیلا نیز روز چهارشنبه عنوان جدیدی دریافت کرد. چارلز همسرش را به عنوان سرهنگ گارد گرانادیر منصوب کرد، افتخاری که قبلاً توسط شاهزاده اندرو رسوا شده بود. این عنوان توسط مادرش از او سلب شد.

شاهزاده ویلیام و پرنسس کاترین در حالی که با سربازان گردان اول گارد ایرلندی پس از رژه روز سنت پاتریک در 17 مارس 2017 ملاقات می کنند، نوشیدنی گینس می نوشند.WPA Pool/Getty Images