کیت میدلتون بهترین جایگزین تابستانی را برای کفش های دم باز پیدا کرد

گتی ایماژ

چرا سبک کیت میدلتون اینقدر محبوب است؟ واضح است، زیرا اغلب به راحتی قابل پوشیدن است. و البته منظور ما ظاهر فرش قرمز شاهزاده خانم ولز نیست، بلکه ظاهر روزمره اوست. کیت به تکه‌های ترند عجیب و غریب تکیه نمی‌کند – در عوض، او به گونه‌ای لباس‌های کلاسیک می‌پوشد که بسیاری از ما قبلاً در کمدهای خود داریم. و حتی اگر این کار را نکنیم، ارزش در نظر گرفتن را دارند زیرا به راحتی می توانند کمد لباس را گرد کنند.

کفش

این پست در ابتدا در آلمان زرق و برق.
منبع

اسپادریل کاستانر کارینا 80 گوه

به عنوان مثال، ما به ترجیح کیت برای کت و شلوار، پیراهن و حتی شلوار جین تنگ فکر می کنیم. اما اخیراً، شاهزاده خانم ولز با یک مدل کفش دیده شد که کاملاً مکمل مجموعه کفش های کلاسیک تابستانی است. من همچنین بهترین جایگزین صندل برای کسانی هستم که می خواهند از کفش های دم باز اجتناب کنند.

حسن نیت

یکی دیگر از مزیت های جایگزین صندل کیت میدلتون این است که مطمئناً می توانید آنها را با قیمت های مختلف خریداری کنید. مارک اسپادری اسپانیایی Castañer، که کیت در بالا پوشیده است، کمتر از 150 دلار قیمت دارد، و شما می توانید این سبک را با قیمتی کمتر در بسیاری از خرده فروشان پیدا کنید. به سراغ یک رنگ نسبتاً خنثی بروید – برای مثال، مانند رنگ‌های بژ کیت در اینجا – و می‌توانید اسپادری‌ها را با لباس‌های مختلف استایل کنید.

البته ما در مورد اسپادری صحبت می کنیم. خانواده سلطنتی سال‌هاست که آنها را می‌پوشد به محض اینکه دما کمی گرم‌تر شده است. و در 22 می، کیت میدلتون از نمایشگاه گل چلسی بازدید کرد و کفش تابستانی مورد علاقه خود را با یک پیراهن صورتی ترکیب کرد. فضای ایده‌آل برای کسانی که لزوماً تمایلی به نشان دادن پاهای خود در تابستان ندارند، اما همچنین نمی‌خواهند با کفش‌های کتانی یا کفش‌های کتانی عرق کنند، زیرا کفش‌های نمادین با زیره پایه معمولاً از پارچه‌های کتان بسیار قابل تنفس هستند. و اگر می‌خواهید پاهایتان را از نظر بصری بلند کنید، فقط به سراغ مدلی با پاشنه‌های گوه‌ای مانند کیت بروید. مزیت دیگر: پاشنه تمام قد این کفش های بلند را نسبتا راحت می کند و در عین حال کمی شیک تر می کند.