کیت میدلتون برای ویژه کریسمس آتی خود از ترند لباس شفاف استفاده کرد – به عکس ها مراجعه کنید

در 11 دسامبر، حساب رسمی پرنس و پرنسس ولز در اینستاگرام عکسی از دومین ویژه سالانه کریسمس به اشتراک گذاشت. سرودهای سلطنتی: با هم در کریسمس. در عکس، شاهزاده خانم یک لباس قد وسط قرمز درخشان با آستین های شفاف و تزئینات ظریف پوشیده بود. در دومین عکس پشت صحنه که در استوری اینستاگرام این زوج سلطنتی به اشتراک گذاشته شده است، میدلتون را می‌توان دید که این لباس را با لباس‌های قرمز رنگی ست می‌کند. موهای او به صورت موج های براق و براق و آرایشش با چشم دودی شامپاین و لب های صورتی ملایم به حداقل رسیده بود.

کیت میدلتون سنت جدید را در سال 2021 آغاز کرد تا از تمام کارهای سختی که افراد و گروه‌ها در طول همه‌گیری COVID-19 انجام داده‌اند ادای احترام کند. این اولین باری بود که دوشس کمبریج در آن زمان برای عموم پیانو نواخت. با پوشیدن لباس قرمز دیگری، میدلتون، خواننده و ترانه سرا، تام واکر را برای اجرای آهنگ تعطیلات خود، “برای کسانی که نمی توانند اینجا باشند” همراهی کرد.

منبع

اما به موضوع مورد نظر برگردیم. ITV دومین ویژه سالانه کریسمس میدلتون را در اواخر این ماه و همچنین پیامی از شاهزاده خانم در عصر 11 دسامبر پخش خواهد کرد. میدلتون در تبلیغات آتی می گوید مردم.

علیرغم طبیعت محافظه کارانه خانواده سلطنتی و قوانین و قوانین فراوانی که با نقش ارشد او همراه است، میدلتون با یک لحظه لباس پوشیدن بیگانه نیست. در واقع، گزارش شده است که یک طراحی مشهور و مشهور باعث عشق سلطنتی او با شاهزاده ویلیام در سال 2002 شد. واضح است که او هنوز آن را درک می کند!

محتوای اینستاگرام

کیت میدلتون، پرنسس ولز، فقط لباس درخشان و درخشان رویاهای جشن تعطیلات ما را پوشید.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.