کیت میدلتون برای اولین بار پس از مرگ ملکه الیزابت دیده شد

پرنسس جدید ولز برای اولین بار پس از مرگ مادربزرگش ملکه الیزابت دوم دیده شد.

منابع نزدیک به خانواده سلطنتی گفتند که کیت میدلتون می خواهد “مسیر خود را” در سایه بزرگ پرنسس دایانا ایجاد کند، و صادقانه بگویم، چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ آنها کفش های بسیار بزرگی برای پر کردن هستند.

کیت میدلتون، که اکنون دوشس کورنوال نیز هست (لقبی که از ملکه همسر جدید کامیلا منتقل شده است)، در زمان عزاداری خود در حال رانندگی دیده شد. مانند بقیه اعضای خانواده سلطنتی، شاهزاده خانم جدید تماماً مشکی با عینک آفتابی دایره ای بزرگ می پوشید – احتمالاً در تلاش برای حفظ حریم خصوصی از مطبوعات بریتانیا در دوران سخت خانواده.

وقایع قابل توجه دیگر در کنار سخنرانی چارلز: پادشاه و همسر جدید ملکه به لندن بازگشته اند و با عزاداران خارج از کاخ باکینگهام ملاقات می کنند. این زوج به تعدادی از گل‌ها، کارت‌ها و یادگاری‌هایی که مردم بریتانیا در خارج از کاخ به یاد او رها کرده بودند – از جمله چند کورگی پلاستیکی نگاه کردند. شاهزاده هری و مگان مارکل نیز برای آینده ای قابل پیش بینی در شهر می مانند تا در کنار خانواده خود باشند.منبع

دوشس که ملکه سابق را قبل از مرگش در اسکاتلند ندیده بود، در عوض با فرزندانی که با شاهزاده ویلیام دارد در خانه ماند. اگر با ورود به دوران پس از الیزابت، از خط جانشینی پیروی می کنید، این امر باعث می شود که شوهر میدلتون در ردیف بعدی برای تاج و تخت باشد و پس از آن پسر بزرگش، شاهزاده جورج، قرار دارد. شاهزاده جورج، همراه با پرنسس شارلوت و شاهزاده لوئیس، یک روز قبل از فوت مادربزرگشان در اولین روز مدرسه شرکت کردند – از این رو میدلتون در لندن ماند.

اکنون که پدرشوهرش، شاه چارلز سوم، تاج و تخت را به دست گرفته است، میدلتون و همسرش دوک نشین کورنوال را تصرف کرده و شاهزاده و پرنسس ولز شده اند. آنها حتی آن را رسمی IG کردند و این زوج تنها چند ساعت پس از اولین سخنرانی پادشاه به ملت، صفحه اینستاگرام خود را تغییر دادند. میدلتون اولین پرنسس ولز از زمان شاهزاده فقید دایانا اسپنسر است – که نشانگر تغییری عظیم در نحوه عملکرد خانواده سلطنتی است.