کیت میدلتون با شاهزاده ویلیام در حالی که آنها در بوستون دست به کار شدند

وارث تاج و تخت گفت: “کاترین و من از بازگشت به ایالات متحده خوشحالیم و از فرماندار بیکر و بانوی اول ماساچوست برای استقبال گرمشان از بوستون بسیار سپاسگزاریم.” وی افزود: «در این اولین دیدار ما از خارج از کشور پس از مرگ مادربزرگم، می‌خواهم از مردم ماساچوست و به‌ویژه بوستون برای ادای احترام زیادی که به ملکه فقید کردند، تشکر کنم. او از دیدار دویستمین سال 1976 خود با علاقه فراوان یاد کرد.»

به جرأت می توانم بگویم کیت حتی از شوهرش هم بهتر است؟ من گوشواره های درخشان اما نه خیلی پر زرق و برق را نیز دوست دارم، زیرا آنها برای تجارت مناسب هستند، اما همچنین، اگر با یک شاهزاده خانم ملاقات کردید، آیا نمی خواهید که او چند جواهرات بپوشد؟ می دانم که این کار را خواهم کرد. (این جفت نیز به طور اتفاقی متعلق به پرنسس دایانا بود که بسیار جالب است.)

کریس جکسون/گتی ایماژ

دقیقاً دویستمین سال از چه چیزی؟ اوه بله، آن زمان ما سلطنت را کنار گذاشتیم! آمریکا!!!! شاهزاده افزود: «از مردم بوستون، متشکرم. من از شما بسیار سپاسگزارم که به ما اجازه دادید دومین سال جایزه Earthshot را در شهر بزرگ شما میزبانی کنیم. من و کاترین بی صبرانه منتظر ملاقات با بسیاری از شما در روزهای آینده هستیم.»

کیت میدلتون، لطفاً مقداری لوبیا پخته بخورید و نظر خود را به ما بگویید!
منبع

این جفت، هر دو با کت و شلوارهای تیره به نظر می رسیدند، ویلیام روی پیراهن و کراوات همیشگی خود را پوشیده بود، و کیت میدلتون یقه یقه اسکی تیره را زیر مجموعه بادمجانی خود انتخاب کرد.