کیت میدلتون اولین لحظه تاج خود را به عنوان شاهزاده ولز سپری کرد – به عکس ها مراجعه کنید

بدیهی است که پرنسس کاترین فقط یک تیارای معروف را روی یک لباس قدیمی نیروی دریایی نپوشید. او یک لباس سفید تزئین شده با شنل، سنجاق سینه ای با تصویر ملکه فقید الیزابت دوم و یک ارسی آبی سلطنتی پوشیده بود. گوشواره های الماس و مروارید، دستبند مروارید و کلاچ مرواریدی او کاملاً این میراث را تکمیل می کند.

تیم گراهام/گتی ایماژ

کریس جکسون/گتی ایماژمنبع

تاج ساخته شده است، با توجه به ایمیل روزانه، “توسط جواهرساز سلطنتی گارارد در سال 1914 تا طرح شخصی ملکه مری، از مرواریدها و الماس هایی که قبلاً در اختیار خانواده اش بود”، اما همچنین “نسخه ای از یکی از متعلقات مادربزرگش، پرنسس آگوستا از هسه” است، بنابراین، کاملاً مطمئن نیستم که چه کسی ابتدا آن را طراحی کرد، اما به هر حال، در نهایت به دایانا رسید، که آن را در موارد متعددی پوشید.

کیت جرقه را برای اولین شام ایالتی سلطنت پدر همسرش، پادشاه چارلز سوم، با حضور بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی و سیریل رامافوسا، رئیس جمهور آفریقای جنوبی، و هیئت همراه آورد. در منو، بر اساس ایمیل، “قرقاول ویندزور پر شده و بریل کبابی با قارچ وحشی” بود. بهتر از لوبیا روی نان تست است، اما صادقانه. غذاهای بریتانیایی با ماهی و چیپس به اوج خود رسید.

پرنسس جدید ولز، یا کیت میدلتون سابق، در آخرین مهمانی شام خود از یک اکسسوری غبطه‌انگیز استفاده کرد: تیارای معشوقه ملکه مری، مورد علاقه شاهزاده خانم دیانا فقید. این قطعه دارای مرواریدهای اشکی و الماس فراوان است. خیلی زیباست و می توان تصور کرد که تا حدودی سنگین است.