کیت دل کاستیلو در پوست خودش «کاملاً راحت» است

قبل از اینکه برای مصاحبه‌ام با کیت دل کاستیو به زوم بپردازم، دارم به آهنگ «Me Voy A Quitar De En Medio» ویسنته فرناندز گوش می‌دهم، آهنگ موضوعی از تله‌نوولای مورد علاقه‌ام. لا منتیرا، دل کاستیلو در 26 سالگی در آن بازی کرد. این بازیگر و خط فاصله مکزیکی از سال 1983 به نمایشگرهای تلویزیونی پرداخته است و اولین بازی خود را در این فیلم تلویزیونی انجام داد. لاس سوبریناس دل دیابلو، به کارگردانی پدرش، بازیگر و خانواده سلطنتی تلویزیونی، اریک دل کاستیو.

او می گوید: «ترزا فقط یک شخصیت نمادین است زرق و برق. «مردم از بسیاری از کشورها برای من نوشته اند که ترزا زندگی آنها را به طرق مختلف تغییر داده است. او یک جنگجو و بازمانده است. اکنون ترزا مندوزا بسیار بالغ تر است. او مادر یک نوجوان است و این انگیزه اوست. او اکنون چهار سال است که در زندان به سر می‌برد و پس از پایان فصل دوم او را اینجا می‌بینیم.»

در دهه 90، کاستیلو چندین تله رمان، فیلم و موزیک ویدیوی ریکی مارتین را در رزومه خود داشت. او با ایفای نقش در نمایش PBS در سال 2002 به ایالات متحده رفت خانواده آمریکایی، اولین سریال درام با بازیگران تماما لاتینی بود، قبل از اینکه در سال 2007 با این فیلم به هالیوود راه یابد. زیر همان ماه، داستان پسر جوانی است که پس از مرگ مادربزرگش در مکزیک برای یافتن مادرش به آمریکا می‌آید.

پیش از اکران، با این بازیگر محبوب آشنا شدیم زرق و برقسوالات بزرگ زیبایی پیش از این، کیت دل کاستیلو به اشتراک می گذارد که چگونه پوست خود را جوان نگه می دارد، کرم صورت که به آن سوگند یاد می کند، و اینکه چرا یک تکیلا در روز “دکتر را دور نگه می دارد.”

هالیوود تنها آغازی بود که دل کاستیلو بر سرگرمی ها و رسانه های آمریکایی تأثیر گذاشت. از آن زمان، این بازیگر تولید فیلم، یک برند لباس، و یک برند تکیلا Honor را راه اندازی کرد. با همه اینها از کاستیلو می پرسم بزرگترین پروژه او تا به امروز چه بوده است. او به سرعت نام شخصیت خود را ترزا “La Mexicana” Mendoza از سریال درام نتفلیکس گذاشت. لا رینا دل سور، جایی که او نقش یک زن انعطاف پذیر از مکزیک را بازی می کند که در نهایت تبدیل به قدرتمندترین داروخانه اسپانیا می شود.

دل کاستیلو در دهه گذشته به دلیل نداشتن کلمه بهتر با ترزا ازدواج کرده است. از آنجا که لا رینا دل سور دل کاستیلو که اولین بار در سال 2011 آغاز شد، در دو فصل گذشته بینندگان را به سفری طوفانی برد و به تازگی فیلمبرداری فصل سوم را که در 18 اکتبر پخش می شود به پایان رسانده است.

این رینا دارای مکان های بسیار زیبا، شگفت انگیز و واقعا شگفت انگیز است. نمکزار Uyuni در بولیوی، آرژانتین بسیار زیبا به نظر می رسد. آرژانتین یک کشور بسیار با کلاس و بسیار اروپایی است. بوینس آیرس فقط زیبا بود. پرو و ​​ماچوپیچو، همه این مکان های زیبا و شگفت انگیز. به همین دلیل است که من کارم را دوست دارم زیرا من را به مکان های شگفت انگیز زیادی برده است که اگر این کار نبود احتمالاً هرگز نمی رفتم.

منبع

زرق و برق: برای فصل 3، ترزا در سراسر آمریکای لاتین سفر می کند. آیا مکان مورد علاقه ای که عکاسی کرده اید دارید؟