کیتی پری و میراندا کر همسر سابق اورلاندو بلوم با هم روی فرش قرمز عکس گرفتند


اگرچه کیتی پری و میراندا کر سال‌هاست که از یکدیگر ستایش می‌کنند، اما این زوج به تازگی دوستی خود را فرش قرمز رسمی کردند.

در 28 ژانویه، پری و کر در بیستمین جشن سالانه هنرهای G’Day USA در لس آنجلس شرکت کردند و لحظاتی را با هم روی فرش قرمز ژست گرفتند. در حالی که پری یک دختر دو ساله به نام دیزی با نامزدش اورلاندو بلوم دارد، کر قبلا با او ازدواج کرده بود. دزدان دریایی کارائیب بازیگری که با او یک پسر 12 ساله به نام فلین دارد.

“من عاشق [Perry]. منظورم این است که می توان با اطمینان گفت که من او را بیشتر از پدر فلین دوست دارم. لحظاتی با کندیس پارکر پادکست در سال 2021، بلوم را به عنوان “برادر آزار دهنده” توصیف می کند. فرشته سابق ویکتوریا سیکرت از سال 2017 با ایوان اشپیگل، یکی از بنیانگذاران اسنپ چت ازدواج کرده است و از آن زمان تاکنون صاحب دو فرزند دیگر شده است.

در فرش قرمز، دوستان صمیمی لباس‌های متفاوتی به تن داشتند: پری یک سوتین زیمرمن متالیک و دامن پرنسسی با موهای عقب کشیده انتخاب کرد، در حالی که کر یک لباس سفید بدون بند از الکس پری به تن داشت. او با الماس رهامینوف جفت کرد و موهایش را در امواج پر زرق و برق ساییده بود.

کیتی پری و میراندا کر در 28 ژانویه 2023 به مراسم G’Day USA Arts Gala می‌رسند.

استیو گرانیتز

کیتی پری بارها از برند مراقبت از پوست Kora Organics حمایت کرده است. پری در یک لایو اینستاگرام با کر در آوریل 2021 گفت: «یکی از چیزهای عالی در مورد نزدیک بودن به میراندا این است که من می‌توانم همه محصولات او را امتحان کنم، به خصوص وقتی پسرش با آنها در کوله پشتی خود به خانه می‌آید. بعدها، ستاره موسیقی پاپ یکی از محصولات کر را در یک ویدیو سلفی شیرین با این مدل تبلیغ کرد، که بلوم در پاسخ گفت: “شما دوتا بامزه ترین هستید ❤️.”منبع