کیتی پری می‌گوید زمانی از کار با بیلی آیلیش امتناع می‌کرد، زیرا او “خسته‌کننده” بود – ویدیو را تماشا کنید

در 27 ژانویه، ایستگاه رادیویی 102.7 KIIS FM یک کلیپ از پری را به اشتراک گذاشت که داستان اولین باری که ایلیش را شنید – و لحظه‌ای که او از همکاری با این هنرمند برنده گرمی امتناع کرد.

پری قبل از اینکه اضافه کرد، “اشتباه بزرگ. اشتباه بزرگ” اعتراف کرد: “اجازه ندهید این به اینترنت نفوذ کند.”

در داستان، پری فاش می‌کند که یک بار ایمیلی به او فرستاده شد که به او پیشنهاد شده بود یک «هنرمند جدید» را بررسی کند که فردی از تیم او می‌خواست خواننده «رُر» با او همکاری کند. پری در ویدیوی TikTok توضیح داد: “این آهنگی به نام “Ocean Eyes” بود و فقط یک دختر بلوند بود. “و من مثل “مه، خسته کننده” بودم.”

البته، کیتی پری وقتی در سال 2019 در کواچلا ملاقات کردند، به بیلی آیلیش گوش داد. بیلی آیلیش: جهان کمی تار است. “می خواستم بگویم، این برای 10 سال وحشیانه خواهد بود. اگر می خواهید صحبت کنید … “چرا که این یک سواری عجیب است.”

دیدن؟ هرکسی میتونه اشتباه کنه.
منبع

خسته کننده، او می گوید! اگر فراموش کردید، آیلیش اولین بار در سال 2015، زمانی که حدود 13 سال داشت، «Ocean Eyes» را منتشر کرد. از آن نوامبر سرنوشت ساز، آیلیش برنده هفت جایزه گرمی، گلدن گلوب، شکستن چندین رکورد بیلبورد، و خود را به عنوان یکی از بزرگترین هنرمندان جهان تثبیت کرده است. پس از برنده شدن اسکار بهترین آهنگ اصلی در سال 2022، این جوان 21 ساله تنها یک قدم با وضعیت EGOT فاصله دارد.

آیا می توانید تصور کنید که بیلی آیلیش را خسته کننده خطاب کنید؟ کیتی پری مجبور نیست.

“آن مرد؟! اون بود؟!» آیلیش جواب داد. “به هیچ وجه! او را برگردانید. من می خواهم دوباره او را ملاقات کنم. او روی گونه ام را بوسید. من نمی دانستم که او بود. فکر می کردم این فقط دوستی بود که کیتی پری با او ملاقات کرد.”

پری همچنین آیلیش را به نامزد آن زمان، اورلاندو بلوم، که از طرفداران پر و پا قرص موسیقی این هنرمند جوان است، معرفی کرد… فقط آیلیش نمی دانست که او کیست تا زمانی که برادرش فینیاس به او گفت که او از “لعنتی” است. دزدان دریایی کارائیب