کیتی پری در مورد اینکه چگونه از همکاری با بیلی آیلیش پشیمان شده صحبت می کند

لحظه ای به زودی پس از آن فرا رسید که اولین تک آهنگ آیلیش در سال 2016 با نام «Ocean Eyes» در جدول بالا رفت. پس از اجرای پری برای جمعیت کوچک، او یک بخش پرسش و پاسخ کوچک انجام داد و آن را به اشتراک گذاشت، شخصی «یک بار برای من ایمیلی فرستاده بود که [said]”هی، این هنرمند جدید را ببین. من واقعاً دوست دارم با او کار کنیم، زیرا او برای Unsub با من کار می کرد [Records]”

البته این اتفاق افتاده است و مردم از داستان لذت می برند. از سال 2016، ستاره ایلیش فقط بالاتر رفته است. او اکنون برنده هفت جایزه گرمی، یک گلدن گلوب و یک اسکار شده است. آلبوم دوم او شادتر از همیشه در سال 2021 به شماره 1 بیلبورد 200 رسید. و ستاره ها از آن زمان با هم دوست شدند و پری حتی در مستند اپل تی وی + Eilish حضور داشت. دنیا کمی تار است.

پری ادامه داد: “این آهنگی بود به نام “چشم های اقیانوس” و فقط یک دختر بلوند بود. و من مثل “مه، خسته کننده” بودم.

او ستاره جوان پاپ را در آغوش می‌گیرد و می‌افزاید: «تبریک، من به شما افتخار می‌کنم. میخواستم بگم این 10 سال وحشی میشه. اگر می‌خواهی حرف بزنی، چون سواری عجیبی است.»منبع

او سپس به شوخی گفت: “اجازه ندهید این به اینترنت بیاید.”

در روز جمعه، کلیپی از مصاحبه با کیتی پری که توسط 102.7 KIIS FM منتشر شد، طرفداران او و بیلی آیلیش را به خنده انداخت. در پست TikTok، پری در مورد اینکه چگونه یک بار فرصت کار با الیش را از دست داد و سپس پشیمان شد.

دختر بلوند ایلیش بود که از آن زمان تا به حال رنگ موهای متفاوتی داشته است. پری اکنون اعتراف می کند که این یک “اشتباه بزرگ، اشتباه بزرگ” بوده است.

در صحنه‌ای که این جفت در کواچلا هستند، پری به ایلیش می‌گوید: «نامزد من که موسیقی مدرن گوش نمی‌دهد، او فقط تو را در ماشین می‌نوازد.»