کوری هاردریکت، شوهر سابق تیا موری، شایعات تقلب را در نظرات IG رد کرد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

البته به جز این که من این کار را می کنم، زیرا رسانه های اجتماعی مووری را نیز تماشا می کردم، جایی که او در تمام هفته در توئیت ترفندهای مرموز خودیاری می نویسد. چیزهایی مانند، “در حال حاضر فضا برای آنچه منظور است.” و، “یادآوری: شما کافی هستید. شما لایق عشق هستید و شما سزاوار درک این هستید که واقعاً چه کسی هستید.” و، “من عشق هستم ❤️ من فقط عشق را انتخاب خواهم کرد. امیدوارم تو هم همین کار را بکنی.”

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع

اما نه به این سرعت، اینترنت! هاردریک اکنون در بخش نظرات اینستاگرام است و همه این گمانه زنی ها را دروغ، تخیل و ساختگی می خواند. در پاسخ به یکی از کامنت‌گذاران یکی از پست‌هایش که نوشته بود: «کوری نه. تیا را زیر و رو نکن!» هاردریکت به سادگی پاسخ داد مردم)، “دروغ!” یعنی پرونده بسته شد، درسته؟ مطمئناً سؤال دیگری ندارم.

محتوای اینستاگرام

تیا مووری در 4 اکتبر در اینستاگرام اعلام کرد که او و همسر 14 ساله اش، کوری هاردریکت، در حال طلاق هستند و اینترنت تنها با یک سوال پاسخ داد: این مرد چه کرد؟ اولین فرض، منصفانه یا غیرمنصفانه، این بود که او باید تقلب کرده باشد. (جامعه وقتی به مردان مستقیم اعتماد کرد دوباره شروع به اعتماد خواهد کرد، خوب است؟)