کورگیس ملکه الیزابت به شیرین ترین شکل با او خداحافظی کرد

دو کورگی سلطنتی هدیه تولد 90 سالگی او توسط پسرش، شاهزاده اندرو، به او داده شد. در سال 2015، ملکه الیزابت به طور معروف به مشاور قدیمی خود مونتی رابرتز گفت که “نمی‌خواهد چیزی را پشت سر بگذارد”، زیرا او در حال افزایش است.

این یک روز غم انگیز و غم انگیز در دنیای کورگی است.

افکار و دعاهای من در حال حاضر با مویک و سندی است، که سزاوار تمام مالش های شکم و خراش های سر هستند که وارد این فصل جدید بازنشستگی از خدمات سلطنتی می شوند.
منبع

شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن اکنون که ملکه از دنیا رفته است، مویک و سندی را به عهده خواهند گرفت. خانواده سلطنتی متأخر کورگی و دورگی (ترکیب داشین-کورگی) را در طول زندگی خود پرورش دادند که بیشتر آنها از نوادگان مستقیم اولین کورگی او، سوزان بودند. تخمین زده می‌شود که ملکه الیزابت در طول دوران سلطنتش 30 کورگی ولزی پمبروک داشته است، و برخی گمانه‌زنی‌ها را دارند که ملکه الیزابت به طور همزمان مالکیت 9 دستگاه را داشته است. خلاصه خواننده.

جاستین سترفیلد/گتی ایماژ

در طول مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت، کورگی های پادشاه فقید قبل از اینکه به خاک سپرده شود، با مادر سگ خود خداحافظی کردند. دو سگ خوب – مویک و سندی – در بیرون از قلعه ویندزور منتظر بودند تا تابوت ملکه در طول آخرین راهپیمایی خانواده سلطنتی قبل از مراسم کوچک و صمیمی متشکل از خانواده و دوستان در ملک برسد.

در حالی که شاه چارلز و ملکه کامیلا صاحب هیچ گونه کورگی نیستند، سران جدید خانواده دارای دو جک راسل تریر به نام های بث و بلوبل هستند که در سال 2017 آنها را نجات دادند. مجله سلام. اگرچه ممکن است در زمانی که شاه چارلز سوم به تاج و تخت می‌رسد و وظایف سلطنتی خود را آغاز می‌کند، کورگی‌ها به‌عنوان نژاد انتخابی جدید جایگزین شوند، همه سگ‌ها سگ‌های خوبی هستند، صرف نظر از اینکه شبیه یک قرص نان هستند یا نه.