کورتنی کارداشیان پس از ترک IVF استوری اینستاگرام «بازگرداندن انرژی» را به اشتراک گذاشت

در هر صورت، IVF بدیهی است که از کورتنی کارداشیان هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی خیلی ضرر کرده است. ما یک سفر IVF را شروع کردیم، اما من متوقف شدم. خیلی بود،” او گفت روزنامه وال استریت در ماه سپتامبر، اضافه کرد که خود را در یک پاکسازی قرار می دهد تا بدنش را از “سموم” پاک کند و امیدوار است برای باردار شدن در آینده آماده شود.
منبع

اینستاگرام

او در استوری اینستاگرام خود روی یک عکس سیاه و سفید از داشبورد تردمیل خود نوشت: “بالاخره 10 ماه پس از توقف IVF شروع به بازیابی انرژی کردم.” “برای هر کس دیگری که آن را تجربه کند، بهتر می شود!”

بر کارداشیان هاکورت توضیح داد که چگونه او و شوهر جدیدش، تراویس بارکر، با وجود اینکه هر دوی آنها فرزندانی از روابط قبلی خود دارند، می خواستند با هم یک بچه داشته باشند. او این روند را در یک کلام “وحشتناک” توصیف کرد.

در مستندسازی تجربه او با لقاح آزمایشگاهی (IVF) در کارداشیان هاکورتنی کارداشیان از این که چگونه این روند او را خسته کرد خجالتی نبود. (منظورم این است که کورتنی کارداشیان تا به حال در مورد چیزی خجالتی بوده است؟) اکنون، 10 ماه پس از تصمیم به ترک IVF، بنیانگذار پوش به دنبال کنندگانش می گوید که بالاخره شروع به بازگشت به حالت عادی کرده است.

کارداشیان در این برنامه به مادرش کریس جنر گفت: «من و تراویس می‌خواهیم بچه‌دار شویم، بنابراین دکترم ما را به این مسیر IVF برد، و این شگفت‌انگیزترین تجربه نبوده است.» مردم. او همچنین مدعی شد: «دارویی که به من می‌دادند، من را وارد یائسگی کردند.» اکنون، برای روشن شدن موضوع، پزشکان در سراسر جهان تقریباً متفق القول هستند که این ایده که داروهای IVF می توانند باعث یائسگی زودرس شوند، یک افسانه است، اگرچه ممکن است علائمی شبیه یائسگی ایجاد کنند. کارداشیان 43 ساله است، بنابراین ممکن است به اندازه یائسگی ناشی از مواد مخدر نباشد.