کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر هنوز با هم زندگی نکرده اند

راستش را بخواهید، این به نظر من یک والدین خوب است. کارداشیان میسون، پنه‌لوپه و ریگن را با اسکات دیسیک شریک می‌شود، در حالی که بارکر لندون و آلاباما و همچنین دخترخوانده 23 ساله آتیانا د لا هویا را با شانا موکلر به اشتراک می‌گذارد. بعلاوه، نحوه قاب‌بندی کارداشیان، بیشتر شبیه زندگی در اتاق‌های جداگانه در خانه‌ای به اندازه بلوک‌های شهری است. او می‌گوید: «هنوز شب‌هایی وجود دارد که در خانه‌های یکدیگر می‌مانیم، اما من ساعت شش صبح از خواب بیدار می‌شوم و هر روز صبح با هم کار می‌کنم. و سپس مستقیماً به خانه او می روم و ماچا می خورم، او آن را برای من آماده کرده است. و سپس ماچا می‌خوریم، صحبت می‌کنیم، با هم می‌نشینیم و با هم تمرین می‌کنیم و سپس روزمان را شروع می‌کنیم.»

در ماه مه خود خلاصه معماری در مصاحبه، بارکر اساساً همین را گفت. اما با داشتن سه فرزند از خودم، به علاوه بچه های کورتنی، این مکان برای این لحظه از زندگی من مناسب است. من خانه‌ای می‌خواستم که بتوانم در آن استراحت کنم و از خانواده‌ام لذت ببرم، مکانی که بتوانیم خاطره‌سازی کنیم. در حال حاضر من فقط قصد دارم استودیوی خانه ام را به یک اتاق دو طبقه تبدیل کنم تا بچه های او در اینجا راحت باشند. در آینده، فکر می کنم منتظر بمانیم تا چیزی بهتر از آنچه داریم پیدا کنیم. هر جا که به پایان برسیم، به طرز باورنکردنی احساس برکت و سپاسگزاری می کنیم.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او از طریق E گفت: “من فکر می کنم ما در جایی هستیم که در حال کشف چگونگی ترکیب خانواده و فرزندانمان هستیم.” اخبار. در بیشتر موارد… ما در حال انجام آن چیزها هستیم. ما هر یکشنبه شب با همه بچه ها در خانه او شام خانوادگی می خوریم.» کارداشیان به آماندا هیرش، مجری پادکست اطمینان داد، بله، آنها در مقطعی به یک خانواده مشترک نقل مکان خواهند کرد، اما از آنجایی که این دو خانواده در حال حاضر بسیار نزدیک زندگی می کنند، نیازی به عجله نیست تا کسی آماده شود. او گفت: «ما می‌خواهیم بچه‌هایمان هم واقعاً احساس راحتی کنند و هر دو تمام زندگی‌شان را در خانه‌هایشان زندگی کرده‌اند، و هر کدام اتاق‌های خود را دارند». “و ما یک بلوک دورتر هستیم.”

محتوای اینستاگرام

ازدواج یک چیز است (یا در این مورد، سه چیز)، اما ترکیب دو خانواده پر از بچه چیز دیگری است. کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر بسیار متاهل هستند، اما هنوز در دو خانه مختلف به طور تمام وقت زندگی می کنند. کارداشیان در مورد لاغر نیست اما چاق نیست پادکست مبنی بر اینکه موضوع خانه‌های جداگانه، ارزش توطئه ندارد. فقط به این دلیل است که آنها سعی می کنند حرکت را تا حد امکان بدون دردسر برای بچه ها انجام دهند.

من کی هستم که بگویم کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر بهترین زندگی خود را ندارند؟


منبع