کورتنی کارداشیان همچنان با دختر 10 ساله پنه لوپه همخوابه است

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

بنیانگذار پوش در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست گفت: «او از زمان تولدش هر روز با من می‌خوابد و تقریباً هنوز هم می‌خوابد. نه لاغر اما نه چاق، گزارش ها صفحه ششم. “مگر اینکه او دوستی داشته باشد که بخوابد یا من را بگذارد تا در تراویس یا خاله کوکو بخوابم. [Khloé] یا خاله کیکی [Kim]اما علاوه بر این، ما بسیار نزدیک هستیم.»

محتوای اینستاگرام

کورتنی کارداشیان این دختر 10 ساله را “مینی من” خود توصیف کرد. پنه لوپه فرزند وسط اوست. او همچنین دو پسر با اسکات دیسیک سابق دارد: میسون 12 ساله و رینگ هفت ساله. او چنین است، من حتی نمی توانم آن را توضیح دهم. او دختر من است که من نگران او نیستم.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

کارداشیان در همان پادکست گفت: “من فکر می کنم ما در جایی هستیم که در حال کشف چگونگی ترکیب خانواده و فرزندانمان هستیم.” در بیشتر موارد… ما در حال انجام آن چیزها هستیم. ما هر یکشنبه شب با همه بچه‌ها در خانه او شام خانوادگی می‌دهیم… ما می‌خواهیم بچه‌های ما نیز واقعاً احساس راحتی کنند و هر دوی آنها تمام زندگی خود را در خانه‌هایشان زندگی کرده‌اند، و هر کدام اتاق‌های خود را دارند.»

محتوای اینستاگرام

هر شب در محل کورت خواب است. کورتنی کارداشیان بارکر، فرزند ارشد کریس جنر، به تازگی فاش کرد که او و دخترش، پنه لوپه، اغلب یک تخت مشترک دارند.

اگر تعجب می‌کنید که چگونه شوهر جدیدش تراویس بارکر در این تصویر قرار می‌گیرد، حقیقت این است که او اینطور نیست. تازه ازدواج کرده‌ها هنوز با هم زندگی نمی‌کنند و ترجیح می‌دهند بچه‌هایشان را در خانه‌هایی که در آن بزرگ شده‌اند نگه دارند تا ثبات ایجاد کنند. و از آنجایی که آنها فقط یک بلوک دورتر از یکدیگر زندگی می کنند، هنوز زمان زیادی برای زوج ها دارند.