کورتنی کارداشیان می گوید تراویس بارکر به او کمک می کند تا منحنی های جدید خود را دوست داشته باشد

واضح است که تراویس تنها کسی نیست که در این رابطه عاشق بدن کورت است. من همچنین دوست دارم منحنی تر باشم. این فقط هدایت انرژی ملکه و در آغوش گرفتن زنی است که من هستم.”


منبع

کورتنی کارداشیان بارکر در مورد واکنش شوهر جدیدش تراویس بارکر به تغییر چهره اش صحبت کرد و این همان نگرشی است که ما آرزو می کنیم همه شرکای زندگی داشته باشند. در قسمت سوم از فصل دوم Hulu کارداشیان هاکورت برای جلد عکس گرفت شلوغی و با دستیارانش و دوربین در مورد افزایش وزن اخیرش و اینکه چقدر خوشحال است که خوشحال است صحبت کرد.

او با اشاره به تلاش خود و نامزد آن زمانش، بارکر که اکنون همسرش بود، برای بچه دار شدن با هم گفت: “بدیهی است که بدن من تغییر کرده است، اما مانند همه هورمون هایی بود که پزشکان به من تزریق کردند…” “هشت ماه درمان IVF قطعا از نظر روحی و جسمی بر بدن من آسیب وارد کرده است… برای رساندن من به جایی که واقعاً از تغییرات احساس راحتی و خوشحالی کنم، بسیار طول کشید. همه مثل هر عکسی همیشه نظر می دهند [that] من باردار هستم و واضح است که ما این را آرزو می کنیم، اما اگر در برنامه خدا باشد، پس همینطور است.

هر روز، تراویس می گوید، “تو عالی هستی.” اگر من شکایت کنم، او می گوید: “تو عالی هستی، تو خیلی خوبی… تو خیلی خوب هستی، هرگز بهتر از این نبوده ای” و حالا من می گویم، من خیلی به آن علاقه دارم.” ادامه داد و افزود: «داشتن شریکی که خیلی از من حمایت می‌کند و همیشه از من تعریف می‌کند، به من کمک کرد تا واقعاً تغییرات را در آغوش بگیرم، و در واقع تا جایی که من اکنون عاشق تغییرات هستم.»

محتوای اینستاگرام

کارداشیان بارکر در مورد تغییر رابطه خود با وزن نیز منعکس کرد و گفت: “الاغ من شگفت انگیز است. من خیلی به اندام ضخیم ترم علاقه دارم. وقتی خیلی لاغر بودم به عکس‌های بدنم نگاه می‌کردم… وقتی فوق‌العاده لاغر بودم، مثل زمانی بود که فوق‌العاده مضطرب بودم. نه در مورد غذا خوردن، نه برای ماندن در یک وزن خاص، بلکه درست مانند روابط سمی. من همیشه این را می گفتم: “وقتی فوق العاده لاغر هستم، فقط بدانید که خوشحال نیستم.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.