کورتنی کارداشیان فالوورهای خود را در سفر IVF خود با تراویس بارکر به روز می کند

روز جمعه، کورتنی کارداشیان پس از تمرین در استوری اینستاگرام خود پستی منتشر کرد تا به مردم اطلاع دهد که در حال بهبودی پس از درمان IVF است. اینفلوئنسر 43 ساله با حمایت همسرش، تراویس بارکر 47 ساله، تحت درمان های باروری بود، اما تصمیم گرفت این تلاش را متوقف کند.

کارداشیان در یکی از اپیزودها گفت: “سفر باروری، من و تراویس، در لحظه می مانیم و فقط مراحلی را که باید انجام دهیم انجام می دهیم.” شنیدن خبرهای خوب و داشتن مقداری مثبت بودن، خوب است. ما آن را دوست داریم، اما فقط منتظر شنیدن کلمات پایانی هستیم.»

اگر هر یک از اینها می تواند به مردم کمک کند – دیدن سفر کورتنی از طریق IVF، که برای یک زن بسیار سخت است. شما دیدید که او با آن مبارزه می کند و در مورد آن صحبت می کند. این واقعی است،» او به نشریه گفت. برای من مهم نیست که در یک فنجان یا هر چیز دیگری هستم. این یک زندگی واقعی است… و با این وجود میلیون ها نفر از افراد باید برای همین عمل منی خود را بدهند. بنابراین، می‌دانید که قابل ربط است؟ من هرگز از هیچ یک از اینها نگران نشده ام.»

بارکر در نوامبر گفت GQ در ماه نوامبر که او و کارداشیان تصمیم گرفتند در مورد IVF صحبت کنند تا روند عادی شود، به خصوص برای مردانی که ممکن است از نقش خود بی اطلاع باشند.

این زوج در سال 2021 به دنبال درمان های باروری بودند و نزدیک به یک سال ادامه یافتند، اما نتوانستند باردار شوند. درمان می‌تواند بسیار بر بدن تأثیر بگذارد، بنابراین این زوج تصمیم گرفتند متوقف شوند و ببینند که آیا می‌توانند به طور طبیعی بارداری داشته باشند. بنیانگذار پوش کاملاً در مورد این تجربه صحبت کرده است و در برنامه Hulu خود در مورد آن بحث کرده است.

متأسفانه مرحله بعدی به خوبی پیش نرفت.

آپدیت ivf کورتنی کارداشیان

سرانجام 10 ماه پس از IVF شروع به بازیابی انرژی کردم، برای هر کس دیگری که آن را پشت سر بگذارد، بهتر می شود! کارداشیانستاره روی یک عکس سیاه و سفید از خودش روی تردمیل نوشت.

اینستاگرام

“بازیابی تخمک ما آنطور که انتظار داشتیم پیش نرفت. او توانست تخم مرغ را پس بگیرد، اما موفق نشد [the] مرحله جنینی ما دوباره شروع می کنیم،” او توضیح داد.

آنها همچنین درمان را تا حدی متوقف کردند تا زمان بیشتری برای عروسی خود که تابستان امسال در ایتالیا برگزار شد، داشته باشند. کارداشیان از سابق خود، اسکات دیسیک، سه فرزند دارد: میسون 12 ساله، پنه لوپه 10 ساله و ریگن 7 ساله. پدر دختر موکلر، آتیانا د لا هویا.منبع