کورتنی کارداشیان به تازگی یک ست لباس زیر زنانه کرست ابریشمی پوشیده است که به ما دژاوو می دهد


کورتنی کارداشیان دوباره در اینستاگرام چیزی می فروشد، اما ما خیلی بیشتر روی تناسب اندام او تمرکز کرده ایم.

در آخرین پست #sponcon خود که قطره های مایع Lemme Irish Sea Moss خود را تبلیغ می کند، پوسته بمبی تازه بلوند در کنار یک کشوی میوه ای بی عیب و نقص با لباس زیر زنانه ابریشمی صورتی و یک سنگر سبز خزه ای (که به آن پیام سابلیمینال می گویند) عکس گرفت. ست صورتی توری کارداشیان دارای نیم تنه و دامن کرستی بود که کمی یادآور لباس سفارشی Dolce & Gabbana بود که او برای عروسی ایتالیایی خود در می 2022 پوشیده بود.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کارداشیان نوشت: «اولین الهام برای لباس من زمانی بود که من و تراویس یک شب قبل از نامزدی، ویدیوی «باران نوامبر» Guns N’ Roses را تماشا می‌کردیم و به هم گفتیم: «این باید عروسی ما باشد». از ظاهر رابطهی عروسی او در بازگشت اخیر اینستاگرام. او یک لباس کوتاه پوشیده بود و من با خودم فکر کردم، من به یک لباس کوتاه نیاز دارم!

کورتنی کارداشیان اولین باب بلوند پلاتینی خود را در 5 مارس معرفی کرد و اولین باری بود که از سال 1995 موهایش را دکلره می کرد. او با به اشتراک گذاشتن مجموعه ای از عکس ها از لاس وگاس، ظاهر جدید یخی خود را در حالی که یک کرست چرمی مشکی و کت چرم بزرگ پوشیده بود به نمایش گذاشت. ابروهایش را طبیعی‌تر نگه داشت و با چشم‌های دودی و لب‌های مات کم‌رنگ ظاهر را به‌خوبی نشان داد.

در آن زمان، او همچنین چند عکس از دوران دبیرستان خود را به اشتراک گذاشت، زمانی که در فینال ها ظاهر مشابهی داشت. کورتنی یک بار در مورد تلاش خود در دهه 90 برای بلوند شدن بلوند از زمان برنامه منقرض شده، نوشت: “کیم تنها کسی در خانواده نیست که بلوند سفید رنگ شده است.” اخبار. من این رنگ مو را فقط یک ماه نگه داشتم قبل از اینکه موهایم را قهوه ای روشن با هایلایت کنم. زمانی که هایلایت هایم را لمس می کردم، همه آن ها سرخ شدند و موهایم به هم چسبیده بود، بنابراین موهایم را سیاه کردم و کوتاه کردم. دفعه بعد که بلوند شدم، یک کلاه گیس پوشیدم برای عکسبرداری مجله 944-در سال 2009.”

منبع