کورتنی بی ونس، شوهر آنجلا باست کیست؟ حقایق

25.94 دلار

راز آنها برای یک ازدواج شاد بسیار ساده است

آنجلا باست، کورتنی بی وانس و دو فرزندشان برانوین گلدن و اسلیتر جوزیا

واضح است که زوجی که با هم کار می کنند، با هم می مانند! این دو در کنار یکدیگر در تولید صحنه ای کورتنی بازی کردند جمعه دخترش برای یک دوره یک ماهه در سال 2005. اما آنها همچنین برای شاهکارهای بین المللی بیشتر، از جمله راه اندازی یک شرکت تولیدی کامل به نام Bassett Vance Productions، با هم متحد شده اند. فقط برخی از پروژه هایی که شرکت به تحقق آنها کمک کرده است؟ بازسازی فیلم کورتنی محصول 1996 همسر واعظ و مستندات 1000 سال بردگی.

واقعیت جالب: او اجرای خود را در برادوی آغاز کرد و حتی در سال 2013 جایزه تونی را برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در نمایشنامه به لطف بازی در این فیلم دریافت کرد. آدم خوش شانس! پس از اجرای خود در تولید، این بازیگر پس از آن به دنبال پروژه های تلویزیونی و سینمایی شد. فقط برخی از چیزهایی که او در طول سالها روی آنها کار کرده است؟ قانون و نظم، رسوایی، و انتقام، چندتا را نام بردن. او همچنین نقش یکی از وکلای مدافع او جی سیمپسون به نام جانی کوکران را در سریال محدود FX ایفا کرد. The People v. OJ Simpson: American Crime Story، نقش او اساسا بسیار مورد تحسین قرار گرفت هر کس.

^ اضافه بار ناز به معنای واقعی کلمه.

کورتنی در پروژه هایی با آنجلا همکاری داشته است

در سال 2009، زوج معروف زن و شوهر نیز این کتاب را منتشر کردند دوستان: یک داستان عاشقانه، یک “داستان عشقی واقعی و از نزدیک” از چگونگی آنجلا و کورتنی “در حالی که رابطه خود را تازه و واقعی نگه می‌دارند، در جریان شهرت حرکت می‌کنند.” *فورا به سبد خرید اضافه می شود*

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آنجلا و کورتنی از زمانی که هر دو در دهه 80 با هم در مدرسه نمایش ییل شرکت کردند، مدت زیادی است که یکدیگر را می شناسند. با این حال، ظاهراً این عشق در نگاه اول نبود. در مصاحبه ای در سال 2007 در نمایش اپرا وینفریکورتنی اعتراف کرد که “اصلاً” همسر فعلی خود را از روزهایی که در موسسه افسانه ای کار می کردند به یاد نمی آورد.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

دوستان: یک داستان عاشقانه

چاپخانه هارلکین کیمانی
amazon.com

این به وضوح مؤثر است، بنابراین مردم، آماده یادداشت برداری باشید! آنجلا گفت: “این مدت طولانی با هم بمانید، چه در صنعت یا نه، من فکر می کنم مهم این است که باید با فرد مناسب ازدواج کنید. مطمئن شوید که اساساً هر دو به یک جهت نگاه می کنید.” مردم در سال 2020 هنگام صحبت در مورد اینکه چگونه او و کورتنی توانسته اند کشتی چند دهه خود را حفظ کنند.

آمازون

در سال 2006، آنجلا و کورتنی از دوقلوهای برونوین و اسلیتر ونس استقبال کردند. «فقط با هم ایستاده‌ایم، همدیگر را در آغوش گرفته‌ایم و متوجه می‌شویم که این لحظه‌ای است که برای آن تلاش کرده‌ایم، و برای آن دعا می‌کنیم…[it’s a dream come true]آنجلا بلافاصله پس از تولد فرزندانش به اپرا اعتراف کرد.

اگرچه این زوج ساده‌ترین سفر را برای والدین نداشتند، اما در نهایت همان‌طور که امیدوار بودند، پیش رفت. آنجلا و کورتنی در سال 1997، تنها سه سال پس از اولین قرار ملاقاتشان، ازدواج کردند و خیلی سریع خواستند خانواده خود را گسترش دهند. آنها خیلی زود به درمان های IVF روی آوردند تا قبل از چرخش به رحم جایگزین، باردار شوند که در نهایت موفقیت آمیز بود!

آنجلا باست یک اسطوره واقعی هالیوود است که از اواخر دهه 70 در صنعت سرگرمی کار کرده و در فیلم ها و نمایش هایی مانند Boyz N The Hood، مالکوم ایکس، پریدن از جارو، و پلنگ سیاه. و درست در کنار او در 25 سال گذشته، شوهر آنجلا (و بازیگر همکار!) کورتنی بی ونس بوده است. آنجلا و کورتنی با وجود اینکه هر دو از افراد مشهور مشهور هستند، زندگی خصوصی خود را حفظ می کنند، خوب، نسبتاً خصوصی! اگر می‌خواهید درباره کورتنی و رابطه دوست‌داشتنی‌اش با آنجلا اطلاعات بیشتری کسب کنید، در اینجا اطلاعاتی از رزومه تأثیرگذار او تا نحوه اولین ملاقات او و آنجلا آورده شده است.

کورتنی همچنین در صنعت سرگرمی کار می کند

اما واضح است که این دو نفر باید باشند، زیرا بیش از یک دهه بعد، هر دو مجرد بودند و آماده بودند تا همه چیز را از یک دوستی به یک رابطه برسانند. آنجلا به او گفت: “او در آن زمان یک دوست دختر زیبا و زیبا داشت که او نیز در مدرسه نمایش با ما بود.” مردم در مورد زمان با هم در مدرسه “بنابراین شاید حدود 14 سال بعد، مسیرهای ما در اینجا در لس آنجلس تلاقی پیدا کرد. و من مجرد بودم، او مجرد بود. و من در آن سال ها از او قدردانی می کردم – از ثبات او، نحوه رفتار او با دیگران، و رفتار او با دیگران او حامی است، چه رابطی از مردم و ایده ها دارد، چقدر پرشور است.” و بقیه اش – como se dice – تاریخ است!

“شما شبیه یکدیگر نیستید، اما سیستم های اعتقادی مشابه یا نزدیک به هم دارید و می دانید، شخصیت های دلپذیری دارید. زیرا همه ما نقاط قوت، نقاط قوت و ضعف داریم و می خواهیم از یکدیگر حمایت کنیم. اما من فکر می کنم این را نیز می شناسم. او افزود که ما هر یک فردی هستیم، رویاها و آرزوها و امیدها و روش‌های انجام کارها را داریم. حالا ببخشید در حالی که من فقط:منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آنها دو فرزند با هم دارند

کورتنی در پاسخ به سوالی درباره تحقیقاتی که قبل از ایفای نقش شخصیت واقعی در مقابل او انجام داد، گفت: “من ترجیح دادم تا آنجایی که می‌توانم فقط با خواندن این کار را انجام دهم. نمی‌خواستم وارد بازی تقلید شوم.” دوربین ها می‌دانستم وقتی قسمت 3 را شروع کردیم، به‌طور کامل اجرا می‌کردیم تا زمانی نباشد که بگوییم، صبر کن، بگذار نوار را چک کنم تا مطمئن شوم که این را درست می‌گویم. بودن. من باید فقط او بودم و خودم را درگیر این موضوع نمی کردم. دنبال روحش بودم می‌خواستم روحیه‌اش را بگیرم و بفهمم که من و او همین سفر را داشتیم.”

او و آنجلا اولین بار در مدرسه با هم آشنا شدند

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

دیوید کروتیگتی ایماژ