کورتنی ایتون روال مراقبت از پوست خود را کنار گذاشت

در مورد اینکه ایتون چه احساسی نسبت به همه آن نظریه های Reddit دارد؟ من در فصل اول به Reddit رفتم و دوستانی دارم که تئوری هایی برای من می فرستند و مدیرم در این مورد برای من تئوری های خنده دار می فرستد. اما نمی‌دانم این فصل چیست که من را از ادامه آن می‌ترساند، و نمی‌خواهم کسی را ناامید کنم.

“یک مورد خوب وجود دارد که در آن مردم شروع به این کردند که “در این نمایش سفر در زمان وجود دارد” و من مانند “چرند مقدس!” صادقانه بگویم، هر اتفاقی ممکن است در این نمایش بیفتد، بنابراین من آنها را سرزنش نمی کنم.

من با کورتنی ایتون، بازیگر نقش لوتی متیوز قطبی در سریال های تلویزیونی مورد علاقه ملاقات می کنم. ژاکت زرد، در زوم تنها دو روز پس از پخش پایانی فصل 2. پس از غلبه بر شوک اولیه خود از لهجه استرالیایی او، مشتاقانه می پرسم که واکنش تا به حال به پایان شوکه کننده نمایش چگونه بوده است. (نگران نباشید: این منطقه بدون اسپویلر است.)

ایتون با خنده می گوید: «خیلی دیوانه بود. من فکر می‌کنم این فصل به‌ویژه از Reddit و واکنش‌ها دور شده است، زیرا فشار زیادی در این فصل احساس می‌شود. اما با توجه به تکه‌هایی از پاسخ‌هایی که دیده‌ام، آن چیزی که هیچ‌کس انتظارش را داشت، مطابق با نمایش ما نیست.»

کورتنی ایتون در نقش لاتی نوجوان در جلیقه زرد.اعتبار عکس: Kailey Schwerman/SHOWTIME.

ایتون، که تا حدی که می‌توان بود، خوش‌باخت، صمیمی و دوست‌داشتنی است، به نظر می‌رسد که هیچ شباهتی به شخصیت شومی که او روی صفحه نمایش می‌آورد ندارد. با این حال، او اصرار دارد که بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید با لوتی مشترک است. او می‌گوید: «من و لوتی مغز بسیار مشابهی داریم، و فکر می‌کنم در بسیاری از موقعیت‌ها به شیوه‌ای که او واکنش نشان می‌دهد، من نیز واکنش نشان می‌دهم. “شاید راه اندازی یک فرقه یا تلاش برای شکار مردم نیست [laughs] اما فکر می‌کنم یکی از بزرگترین ویژگی‌های مشترک ما این است که می‌گویم من همدل هستم و نسبت به اطرافیانم بسیار حساس هستم. و این یکی از نیروهای محرکه اصلی Lottie در این فصل است.”منبع