کندرا اسکات، مغول جواهر، درباره چگونگی ساخت امپراتوری میلیارد دلاری خود


جواهرات کندرا اسکات که به دلیل ترکیب سنگ های قیمتی چشم نواز با طراحی برجسته شناخته شده است، نام تجاری کمیاب است که در عین مقرون به صرفه بودن، ظاهری بسیار بالا دارد. در این قسمت از حرکت میلیونر Glamour’s سری ویدیویی، با مدیر عامل کندرا اسکات به گفتگو می نشینیم که او برخی از سرمایه گذاری های بزرگی را که به او در ایجاد شرکتش کمک کرده است، تجزیه می کند. در طی دو دهه، اسکات یک امپراتوری جواهرات میلیارد دلاری را با سرمایه گذاری 500 دلاری و کمی شلوغی جدی ساخته است.

اسکات داستان منشا جالبی دارد: در ابتدا، او تصمیم گرفت تا به عنوان ادای احترام به ناپدری فقیدش کلاه طراحی و بفروشد، اما به سرعت متوجه شد که این یک تجارت پایدار برای او نیست. او به ساخت جواهرات خود علاقه داشت، و کندرا اسکات این برند متولد شد.

در این ویدئو، طراح چالش‌هایی را که برای ایجاد سرمایه به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک جدید با آن روبرو بود و اینکه چگونه به کسی نیاز داشت که برای دریافت اولین خط اعتباری‌اش تضمین کند، بحث می‌کند. از آنجا او به آرامی شرکت خود را در حالی که دو پسر خردسال را بزرگ می کرد ساخته شد و به سیستم حمایتی رو به رشدی از مادرانی که درست مثل او بودند تکیه کرد، که ترس را پشت سر گذاشتند تا چیزی بزرگتر از خودشان خلق کنند.

اسکات به دلیل سرسختی خود و نحوه هدایت مادری و کارآفرینی در حالی که ترس، مشکلات و موفقیت ها را متعادل می کند، متمایز است. او این چیزها را با عشقش به کمک به دیگران ترکیب کرد، که باعث شد یک مدرسه بازرگانی در دانشگاه تگزاس، موسسه رهبری کارآفرینی زنان کندرا اسکات باز کند. اکنون طراح به زنان دیگر کمک می کند تا امپراتوری های خود را شروع کنند و بسازند. مصاحبه کامل زیر را تماشا کنید تا بزرگترین حرکت های سرمایه گذاری اسکات را ببینید.منبع